Odos dariniai, sudaryti iš sukietėjusių epidermio ląstelių

hair.jpgTikriausiai visose prekybinėse ir gamybinėse įmonėse paskutinėm gruodžio dienom arba šiandien vyksta inventorizacija. Labai smagu žiūrėt, kaip visi tie, kurie paprastai vaikšto įsispraudę į kostiumus, laksto pirmyn atgal su sportine apranga. Gobtuvai tabaluoja, bateliai nekaukši. Tik manęs, kaip visiškai nesugebančios skaičiuoti, nepriima. Smagu būt nepriimtai šiuo atveju.

Šiandien eisiu į kirpyklą. Čiaukšt čiaukšt mano šviesiems plaukams. Klausia, kaip kirpsiuos, o aš nežinau. Kai prieš trejus metus paaukojau jaunystės dievams trisdešimt centimetrų savo grožio, išmokau pasitikėti savo kirpėja ir leidžiu jai pasinerti į kūrybines paieškas ant mano galvos. Ji šaunuolė, niekad nėra nuvylusi. Tik labai daug kartų klausė „ar tikrai”, kai prašiau skiauterės, vrum skustuvu per šonus… Miau kaip saldu. Jei būčiau tekėjusi, būčiau pati mieliausia pankų nuotaka. Niekas nesipiršo… O plaukai atgal užaugo.

Neįsivaizduoju savęs kasdien kelis metus vaikštančios su ta pačia ševeliūra. Brrr, ne… Keičiu batus, keičiu drabužius, keičiu šukuosenas. Ties šviesia plaukų spalva septynis metus esu nusistovėjus, nors užpraeitą vasarą buvo violetinis nuopuolis, perėjęs į rožinį, kai žiūriu senas nuotraukas, taip įstabu. Norėčiau dabar vėl rožinių plaukų, žiauriai norėčiau, bet spėju, kad boso tai gali taip nesužavėti, kaip manęs… Teks žaisti formom. Sėkmės žirklėms šeštą valandą!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Arvydas
2008 01 02 | 16:33

Uh. Moterims gerai, gali augintis ir ilgus ir trumpus plaukus, o paskui dar visaip makaluoti šukuosenas 🙂 Mane ilgi plaukai nervina – labai greitai susiriebaluoja…

Andrius
2008 01 02 | 16:38

Tai reikia plauti ;D

PinkCity
2008 01 02 | 16:53

Moterims ir šiaip gerai… 😉
Bet taip, plaunu kasryt, trumpesni greičiau išdžiūsta, ilgesni ne taip greitai. Vasarą atostogų metu plaudavau po du kartus į dieną, nes paplūdimy po skarele susigulėdavo, o vakare reikėdavo žaviai būti.

Gytis
2008 01 02 | 17:14

Arvydai, girdėjai, kad mokslininkai išrado tokį dalyką kaip šampūną ? 😀 Plauni kas dieną ir vargo nematai 🙂 Nors pvz per atostogas, kai namie sėdžiu visai neplaunu 😀

Arvydas
2008 01 02 | 17:20

Gyti: Girdėjau… bet kažkaip pastebėjau, kad nors ir išsiprausiu tai po savaitės pradeda vėl niežtėti ir susiriebaluoja plaukai. Po to tik po dviejų savaičių nustoja niežtėti… Tai nusprendžiau nebesiprausti, nes tas savaitinis niežulys tampa nepakenčiamas…

😉

scania
2008 01 02 | 19:12

Aš irgi turiu savo kirpėją. Jau gal kokius 7 metus tik pas ją kerpuosi. Didžiausias privalumas – nieko nereikia aiškinti, viską žino atmintinai. Ir kerpa greitai 🙂

awx
2008 01 02 | 22:23

aš irgi pas savo einu spakainiai. nieko sakyt nereik, pasitikiu. nors ką ten sakyt, žino, kad mane reik kirpt tik žirklėm ir viskas :))

PinkCity
2008 01 03 | 8:42

Kad kirpti žirklėm – žino, bet kokias formas ir kampus iš tų plaukų kurti – štai kur klausimas. Niekad nenoriu, kad kirptų taip, kaip jau kadanors gyvenime yra mane kirpusi, todėl nuolat tenka pradžioj sėdėti kėdėj ir stebėti, kaip ji susimąsčiusiu veidu žiūri į mane veidrodyje, karts nuo karto pakeldama kokią plaukų sruogą.
Bet visad būna šaunu. Vakar – taip pat. Aplodismentai.

Alla
2008 01 04 | 9:09

kaip tau pasisekė, kad susiradai gerą kirpėją, aš vis dar ieškau… 5 ar daugiau metų 🙂

tylumoj
2008 01 05 | 13:56

Vaje, smagu:]]]. Nors aš linkusi užsistovėti prie tam tikrų šukuosenų, kardinalumą šitoj srity mėgstu. Štai prieš pusantrų metų nudžyrinau ilgus iki juosmens plaukus ir patapau trumpaplauke [iki smakro, nelygus kirpimas, kirpčiai]. Dabar atseit atsiauginėju, bet, dievaži, taip sau nepatinku… Reikia kažką mąstyti. Vis laiks nuo laiko norisi nusikirpt visai visai trumpai, berniokiškai taip. Labai žavingai atrodo! Arba beveik plikai;]].

Palikti atsakymą