Negaliojantis

mamunes.jpgKartais man atrodo, kad priežastis, dėl kurios pradėjau rašyti tinklaraštį, jau išpildyta, ir viskas, ką galvoju apie pasaulį, išsakyta. Gyvenimas kyla spirale aukštyn ir viskas kartojasi, tik nauju lygiu. Ir tada ką čia bepridursi. Myliu brangiausiąjį, mamą, sesę, brolį, kartais noriu naujo darbo ir naujo mašiniuko, bet tik kartais, todėl kol kas pakanka senųjų. Nors jei netyčia kur pamatysi parduodamą žavingos spalvos Micrą ar kažką panašaus su automatine pavarų dėže bei kokių viens kablis šešių varikliu, tai leisk žinot. Aišku, paimčiau ir Mini arba Roadster‘į, jei pusę kainos už mane sumokėtum. Apie ką mes čia?

Nusipirkau vakar violetinius bačiukus, medžiaginius labai plonu padu, aišku, šiandien juos apsiaviau, tai jaučiuosi kaip su šlepetėm. Ir labai gerai. Dar pižamą mielai apsivilkčiau. Turiu vasarinę suknytę tokią mielą, kaip naktinukai atrodo. Nes tokiom dienom kaip ši man labai reikia jaukumo, šilumos ir meilės, ir kad mane apkabintų, švelniai perbrauktų pirštais per plaukus ir pasakytų ką nors gero. Dar taip pat šviežiai spaustų morkų-obuolių-burokų sulčių. Ir dar truputėlį miegiuko. Nes ta Eurovizija, kuri visus piktina, bet vis tiek visi žiūri, prasideda kokiom dviem valandom per vėlai.

Ir kad nereikėtų dirbt dar norėčiau. Kolegė atostogaut nuo šiandien pradėjo, aš pavaduotoja, jos darbus padariau, prie savų tingiu pereit. Nebent pranešt darbuotojams, kad toks vienas Druskininkų viešbutis, kuriame mano draugytė dirba, mums nuolaidas duos. Kalbėti apie poilsį truputėlį prilygsta poilsiui.

Ir iš viso, šiandien yra penktadienis, ir aš nesu įsipareigojusi čia rašyti kažką rimto, argumentuoto ar įdomaus. Laisvumas plaukia iš širdies.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

shiny
2008 05 23 | 13:42

nuostabiai penktadieniška (: aš irgi noriu pižamos ir miegelio.. va tik pyragu visus pavaišinsiu ir mausiu lauk

Knell
2008 05 23 | 15:25

Darau jumis geresnę mašinytę:
http://www.joe-ks.com/images/ITZ4FUN.jpg

Turėtų gi sudominti tokia.

PinkCity
2008 05 23 | 15:31

A kur veidrodėliai lūpoms pasidažyti?

Knell
2008 05 23 | 15:37

Aš išties labai atsiprašau. Jums nurodžiau senesnį modelį. Negerai padariau. Štai naujas, kaip tik Jums:
http://www.gatewaytosedona.com/image/articles/1680/PinkJeep.jpg

Jis kaip tik ponioms ir panelėms, kurios mėgsta spūstis vien tik dėl to, kad spėtų pasidažyti.

PinkCity
2008 05 23 | 15:41

Ir vėl tamsta nepataikėt – Micrą, Mini ir Roadster’į sieja jų dydis, o kaip gi aš įsiparkuosiu su šiiitokiu griozdu… 🙁

ztkp.lt (Gytis)
2008 05 24 | 7:09

Pradžia nuskambėjo kaip atsisveikinimas..

Knell
2008 05 24 | 22:57

Taip, patogumas svarbiausia. Esu matęs reklamą (nesu visiškai tikras ar tai buvo reklama), kurioje panelė patekusi ten kur reikia su automobiliuku spusteli raktų pakabuką ir mašina susipakuoja į kažkokį mažą daikčiuką. BEt į labai labai mažą.
Tai va, jei sugebėtum prisversti tą drižą susipakuoti į stilingą piniginę (o ji taip pat būtų rožinė, kas yra nenuginčyjamas privalumas, tiesa?), tokio atveju, manau, net tu suktiktum, kad džipas būtų kur kas geriau už Micrą.

(Nujaučiu, kad dabar vėl atsiras bent šimtas priežasčių, kurios teigs, kad visgi mini mašinytės yra geris ir kad jose net tranzuojančius tris Stakėnus drąsiai sutalpintume.)

Tinklaraštukų apžvalga #2 « Dievų blogai
2008 05 30 | 13:48

[…] lėlyčių ir žaismingo charakterio, tikroji priežastis), nemėgstanti vairuoti, bet norinti naujo automobliuko už pusė kainos, jei kita marškinėlių nuotrauka bus be marškinėlių, gal padovanos už gražias.. hmm.. […]

Palikti atsakymą