Muminėjimai (įrašas su daug m raidžių)

Mažumėlę šlapia, mažumėlę lyja. Mėgstu rankas turėtis sau, todėl po akimirksnio svarstymų į baisios liūties atvejui bagažinėje vežiojamą skėtį numoju ranka, užsigobiu gobtuvą ir kiūtinu ieškoti Senamiesčio vaikų dienos centro. Namą randu, įėjimo į jį – ne. Stumteliu aukštutėlius vartus ir o – kaip miela – patenku į jaukų vidinį kiemelį, kvepiantį kažkaip ispaniškai, saulės dulkėmis ir basa vaikyste. Sukuosi aplink kulną – niekur jokio užrašo (negi galvojai, kad ispaniškiems kiemeliams reikalingi užrašai? Jie puošiasi saulės dulkėmis ir basa vaikyste). Dvi mažos mergaitės su didelėm kuprinėm – vikrios išdykusios sraigės – atstriksi pro vartus ir mygia mygtuką prie mažų durelių. Žvalgstosi į mane. Atsargiai, durelės neatsidaro. Vartams neramybės metas – pro juos vėl žengia. Aukšta aktoriškos išvaizdos blondinė, svaiginamai miela. Viena sraigė strykteli link jos ir priglunda skruosteliu prie palto.

Laba diena.

Spėdama, kad su mažylėmis būtų pasisveikinta apsieinant be oficialumų, suprantu, kad skirta man.

Laba diena.

Čia numezgiau vaikučiams keletą kojinaičių. Oi, kiek daug! Ne, nedaug. Ir supakavote. Ačiū. Nereiks man. Ačiū labai. Ačiū Jums.

Šiluma šiluma šiluma. Apgaubiu šiluma apsigaubiu šiluma.

Tik kodėl amžinai į padėką atsakau padėka? Tiesiog, automatiškai. Ačiū – ačiū Jums. Įaugo į liežuvį nuo padavėjos Amerikoje laikų. Kai tiesdami lėkštelę su arbatpinigiais jie holivudiškai šypsodavosi – ačiū, kad palakstei sukaitusi, o aš atitinkamai – ačiū, kad nupirksi man butą. O tas butas dabar mane maitina ir drabužius perka. Tai kaipgi nepadėkosi. Ačiū.

Kosmetologė pešioja man antakius, o aš plepu apie kalėdines labdaras. Ji sako, kad šiandien nedavė išmaldos vyrui prie požeminės perėjos, nes jis buvo gerai apsirengęs ir pinigus rinko į nerūdijančio plieno puodą, kokio net ji negali sau leisti nusipirkti, ir visai nesenas. Gali ir užsidirbti.

Į parduotuvę. Dar ir dar lempučių girliandų. Šiemet Kalėdos kaip niekad šviesios. Su šimtais žvaigždelių.

Ir balto vyno acto. Nes šonkauliukai pagal ZD. Mmmmėsėdžiammmms. Su trinta mmmmorkyčių sriuba. Mmmm. Skonio šokis ant mūsų liežuvių. Trammmmpammmmpammmm.

Atsidarau paštą. Atrankų agentūra prašo užpildyti klausimyną. Kiek pamenate, ar per savo darbinę patirtį esate priėmęs darbo pasiūlymą su žemesne nei prieš tai buvusia alga – Ne, pažymiu išdidžiai. Dar vienas laimės karolius į šiandienos vėrinį.

O prieš naktį mama eglutę atveš. Papuošiu lemputėmis ir vietoj manęs eis miegot tik sutirpusi iš laimės bala.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Senegalo upė
2009 12 08 | 18:49

Jaučiu, kad ir man laikas pradėt ruoštis kalėdom…

PinkCity
2009 12 08 | 21:06

Rezultatėlis atvežus eglutę. Garso takelis.

Kamanė
2009 12 08 | 22:19

Fainas įrašas.

ZD
2009 12 10 | 15:24

Na ir? :))

PinkCity
2009 12 10 | 16:05

Niomniomniomniomniomniom… 😛
Tiesa, recepte yra vienas netikslumas – nurodyta, kad skirta dviems valgytojams, o mūsų šeimoje trys pasisotino – šuo iki šiandien kauliukus apgraužinėja!

ZD
2009 12 10 | 16:33

LOL!

Dziaugiuosi, kad patiko 😉

Palikti atsakymą