Mano rožinis Berlynas vol. 3

Tai kaip, ar patiko Tau tam Berlyne? Na žinai, kaip čia pasakius, miestas toks, kokį verta pamatyti ir pažinti, bet ar norėčiau čia gyventi? Ar norėčiau čia bent grįžti? Greičiausiai mes kvėpuojam skirtingais ritmais.

Ką gero matei? Aišku, visas privalomas teisingam turistui vietas, pavyzdžiui, Brandenburgo vartus (beveik kasdien pro juos praeidavau):

Išdidžią pergalės statulą:

Reichstago kupolą

Ir aplytą Berlyną pro jo langą

Kaip žinia, naciai skriaudė ne tik žydus, bet ir gėjus, todėl miestas puošiasi paminklu ir pastarosioms aukoms – dunkso didžiulis akmeninis luitas su mažu langiuku vidury, pažvelgi pro jį vidun – ogi ten telikas nuolat besibučiuojančius jaunuolius spinduliuoja!

Buvau zoologijos sode, bet žymusis Knutas buvo labai murzinas ir man daug labiau patiko jo rudieji pusbroliai, taip žaviai šypsojosi objektyvui!

(aš labai nemėgstu ilgų įrašų, todėl visko iš karto dabar nekraunu, lauk tęsinio, jei įdomu)

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

1 komentaras

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

GinG
2009 09 03 | 13:26

Dabar tinginiaudama po pietų peržiūrinėjau senesnius įrašus- ir dar kartą pamačiusi Berlyno nuotraukas jau visai kitaip jas matau 🙂 , nes pati 07.18 vykau į U2 koncertą, tad teko pakeliauti po šį svetingą miestą, ir po zoologijos sodą ir kupolą, ech…smagu 🙂

Palikti atsakymą