Maldos buvo išklausytos ir šiluma užliejo!

O savaitgalį buvo beprotiškai daug saulytės, vėl aš pusnuogė ir visi spinduliai ant manęs! Buvo Kaunas Jazz ir nesuskaičiuojamas kartas, kada aš jame.

Ir dar šios savaitės orų prognozė – kas gali būti labiau džiuginančio?

Mano patiesaliukas jau paruoštas, sumuštiniai tepami, šuo įspėtas (tikrai nenusiminė), ir savaitė atkišus nuogą bambą saulei – suplanuota! Ai, jau net lovos neklosiu – šiandien planavau patalynę pervilkti, padarysiu tai dangaus šviesuliams taip nebespiginant, viską tada tik dirbsiu ir prie kompo tada sėdėsiu, ir vidurdienį prie puodų keptuvių beigi indų, skirtų gaminti orkaitėse, nestoviniuosiu; kai toks oras! Na gerai, šiandien tai dar šiandien, dėl tų kelių laipsnių žemiau idealiosios dvidešimt penkerių temperatūros leisiu sau ir kelias parduotuvėles senamiestyje aplankyti, bet ryt poryt, kai ore tvyros bei sklandys tobuloji šiluma, jaučiu, gal net žadintuvą reiks nusistatyt?

Tada bandau įsivaizduoti save sėdinčią tvankiame kabinete su dūzgiančiu kondicionieriumi, įnikusią į beprasmiškus dokumentus ir monitoriaus apšviestu veidu… Brrr, net šiurpas nukrato. Tiesa, aš ir namie pakankamai sau darbų prisimąstau, džiugu, kad jau praėjusią savaitę baigiau svetainę įrenginėti ir puošinėti (taip taip, svetainę – kambarį, kuriame priimami svečiai. Ne virtualūs), netgi porą vakarų ir lankytojų apžiūrinėtojų bei linksėtojų galva buvom sulaukę. Sakau, jei dar šiandien senamiesty ryškiai žalią arba raudoną vazelę rasčiau, būtų mano darbas ties tuo dalyku baigtas.

Na tai aš jau varau, garsiai niūniuodama šitą:

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 3

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

eNyu
2009 04 27 | 14:50

O kaip sunkiosios dalelės?:)

PinkCity
2009 04 27 | 16:41

Čia apie ką? Aš kaip ant sparnų, jaučiuosi lengvesnė už vėją, jokios sunkiosios dalelės manęs nenutupdys!

Evil
2009 04 27 | 18:13

PinkCity turi šunį? Čiuaua (ciuvava ar whatever tyngiu googlinti kaip rasosi) su rožiniais rubeliais? :))

PinkCity
2009 04 27 | 18:20

Oi, vargas man su tais nenuosekliais skaitytojais. Gi jau seniai rašiau, ir netgi rodžiau!

Evil
2009 04 27 | 20:55

a jo, pamenu dabar :))

Evil
2009 04 27 | 20:59

del nuoseklumo tai po pirmos pastraipos dazniausia išjungiu, kažkaip “kaka” rašyt pradėjai ;] jau pusė metų

tylumoj
2009 05 01 | 15:10

O, Jovita, kaskart pas tave užsukus vis kažką naujo atrandu. Kaip ir dabar- “Vermillion Lies”. Nujaučiu, kodėl jos tau patinka, hehe, leisk spėti- nes šiek tiek primena EA ir Dresden Dolls???

Bet kuriu atveju, ačiū už dar vieną muzikinę rekomendaciją:].

PinkCity
2009 05 01 | 15:50

Na, taip, tas pats Tamsusis Kabaretas! Kai norisi dainas traukti kartu, šokti ir suktis; labai patinka! Dar prie to paties siūlau ir vienos pusės iš sesučių dueto paklausyt – ne ką ne blogiau!

Palikti atsakymą