Mada su pipirais

Oi, ką tik baigiau rašyti iiiilgą laišką, in English, apie pastarųjų metų savo gyvenimą. Draugytei, su kuria jau kokius aštuonis – devynis metus susirašinėjam, tik dabar šiek tiek buvom nutilusios. Tai kaip į kokį metraštį surašiau, kas naujo įvairiose mano gyvenimo srityse. Pour my life into a paper cup / She wants to know am I still a slut. Juokas. Pepper‘iai kažkada taip blevyzgojo.

Laiškas padeda peržvelgt viską, ir susidėliot pliusiukus. Apibendrinti ir suformuluoti išvadą. Nuosprendį. Hand me my sentence, I’ll show no repentance, I’ll suffer with pride. Traukia kažkaip ant senų dainų.

Aprasojusi nostalgija su delnų antspaudais ant priekinio automobilio stiklo vidinės pusės, rytinių paukščių kliegesiai naktį nemiegojus, užmiršta rugiagėlių puokštė ant kranto (ir vėliau gautas jos dublikatas, kad nebeliūdėčiau). Ateik iš lėto, atnešk man pusryčiams save, išeik iš proto, ir pasiimk kartu mane.

Kolegė skundžiasi, kad nežino, kaip įtikint vyrą, jog kiekvieną dieną dviejų alaus butelių išgėrimas jau yra problema. Džiaugiuosi, kad mano namuose nesmirda.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis