Laimės sąrašo konkursas

laimessarasokonkursasMan labai patinka konkursai. Visai ne todėl, kad juose galima kažką laimėti, nes laimiu ne taip dažnai, bet kad jie priverčia pasikapstyti arba savo viduje (kai būna kokie nors kūrybiniai), arba internete ir sužinoti daug įdomių dalykų (kai reikia atsakyti į žinių klausimus). Todėl ir aš skelbiu konkursą – grynai pasikapstymui. Apie laimės sąrašą.

Laimės sąrašas – sunumeruoti ir išrikiuoti dalykai, dėl kurių pasijunti laimingas/-a. Kai kurie dalykai nuo Tavęs nepriklauso, pvz., aš pasijuntu laiminga, kai Tu mano tinklaraštyje parašai nuoširdų komentarą arba kai mylimasis be jokios progos padovanoja man gėlių. Kai kurie dalykai nuo Tavęs priklauso, pvz., aš jaučiuosi laiminga su šuniu dūkdama pievoje arba kai kardinaliai pakeičiu šukuoseną. Kai turiu laimės sąrašą, lengviau prisiminti savo laimės dalykus ir juos pakartoti (bėgti pievon, nusidažyti rožine spalva). Kai laimės sąrašas yra viešas, pvz., publikuotas PinkCity.lt, apie laimės dalykus gali perskaityti žmonės, įtakojantys Tavo laimę (pvz., Tu arba mylimasis) ir juos kartoti dažniau (rašyti komentarą, dovanoti gėlių). Nu žodžiu, norėjau pasakyti, kad šiaip ar taip tokį sąrašą susidaryti verta, ir atsiųsti man jį verta, nes tada dar ir konkurse dalyvausi.

Sąlygos:

1. Sudaryti laimės sąrašą (dalykai, dėl kurių pasijunti laimingas/-a) iš 10 punktų, nebūtinai prioritetine tvarka.

2. Pridėti laimės iliustraciją, kurią sukūrei pats/-i, nesvarbu – nufotografavai, nupiešei, išsiuvinėjai – svarbu, kad neišgūglinai. Iliustracija turėtų gulėti horizontaliai ir būti ne mažesnė nei 480 taškų, t.y. užpildyti savo šoneliais šį baltą lauką, kuriame skaitai įrašo tekstą.

3. Atsiųsti sąrašą ir iliustraciją el. paštu esu eta pinkcity.lt iki š.m. gruodžio 13 dienos parašius, kaip Tave pristatyti – kokiu vardu ar slapyvardžiu; jei turi tinklaraštį, nurodyk jo adresą.

Tavo laimės dalykai bus publikuojami šiame tinklaraštyje bei Laimės paieškų puslapyje feisbuke (jei juo naudojiesi ir dar neprisijungei prie to puslapio, kuo greičiau spausk čia ir tapk gerbėju, jie gali skaityti tarp eilučių!). Originaliausias sąrašas ir iliustracija, remiantis mano, Laimingų žmonių (jie – konkurso prizo dovanotojai, paplojam!) bei komentatorių ir mygtuko „Patiko“ feisbuke spaudėjų nuomone, bus apdovanotas pakvietimu dviems asmenims į pasirinktą Laimingų žmonių kuruojamą spektaklį pasirinktam mieste.

Bet, kaip jau minėjau pradžioje, laimėtojas yra kiekvienas, susidaręs tokį sąrašą, taigi pirmyn!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Deividas
2009 12 03 | 17:06

Negalima į feisbuką arba tweeteri kopijuoti/linkinti etc įrašų promotinant tinklapį ir atgal

pinkcity.lt —-> facebook —-> pinkcity.lt —-> facebook
facebook <—- pinkcity.lt <—- facebook <— pinkcity.lt

nepatinka žmonėms taip :))

Deividas
2009 12 03 | 17:11

reikia patikslint: turėjau omenyje double postingą tos pačios informacijos 🙂

Liutauro komentarai » Blog Archive » Tampriame laike skęstanti laimė
2009 12 07 | 12:08

[…] išeiti pasivaikščioti į mišką. Tad dienotvarkės laisvė, jeigu į savo konkursą priimtų PinkCity, atsidurtų trečiojoje sąrašo […]

Palikti atsakymą