Kosminių šilauogių šiluma

Man sako, nesistebėkite, kad rugpjūtį miegate prastai, mat Marsas priartėjęs prie mūsų planetos labai neįprastai, o aš stebiuosi, kaip apskritai kas nors gali miegoti tiek daug, kiek aš, nes vyksta su mano kūnu keisti dalykai ir aš tik tikiuosi, kad viskas į gera. Visos tos spalvos, sapnai, nuojautos ir burtai, pasaulis regisi daug paslaptingesne vieta, nei buvau linkusi manyti. Gal ir gerai. Gal taip ir įdomiau.

Vienaragis

Nors aš dėkinga ir tiems žmonėms, kurie traukia mane žemyn, sugriebę už čiurnos, kad nepakilčiau kaip balionėlis į giedras padanges, nes kas žino, kaip ten išgyvenčiau, kur nuskrisčiau ir ar ant kokios šakos nenusprogčiau, verčiau būti aitvaru, tik dar neradau guru, kuris virvelę prilaikytų.

Intuicija yra išminties akis (Sivananda).

Todėl sugrąžink mane į pasaulį, kur vyrauja ne usūrinio šuns, o flamingo spalvos, į pievas, kur ganosi vienaragiai, į naktis, kur atsigulus po milžiniška pilnatim netrukus aplink ima šmirinėti dvasios, į pokalbius, kur mes esame vienatvei pasmerkti ateiviai, liūdni bet geri bet liūdni bet geri bet liūdni bet geri…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

9 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Salomėja
2010 08 14 | 14:55

Hm 🙂

tylumoj
2010 08 14 | 15:44

šiąnakt labai baisų sapną sapnavau. karts nuo karto tokius apturiu, bet jau seniai bebuvo. uf. gal iš tikrųjų dėl to Marrrrrso.

Giedre
2010 08 15 | 12:17

pritariu Salomėjai 🙂 hmmmm 😀

VenusOfAir
2010 08 15 | 16:47

As taip pat miegu gerai ir miegu daug, o tai labai naudinga grožiui;) O mano sesuo dar paaugle ir ji gali iseiti i miesta su “leles” ivaizdziu. Paziurek, Kerli vaizdo klipa “tea party”. Pasakos realios tikroveje:)

ezerosala
2010 08 16 | 20:46

Atrodo, kažkas svarbaus su tavim vyksta, Pink City. Aš tik parašysiu, koks man susidaro įspūdis. Kai tavo pasaulis bloge buvo nerealiai rožinis, tu jame jauteisi labai tvirtai. Dabar, kai atsiranda ir kitų spalvų ir viskas atrodo daug tikroviškiau, tu pajutai nesvarumo būseną. Beje, turbūt kaip ir dauguma tikrojo pasaulio gyventojų, besimokančių pasijusti tvirčiau, bet žinančių, kad to netvirtumo vis tiek visada liks, nes toks jau tas tikrasis pasaulis…
Man irgi dažnai norisi guru (kokiam nors pavidale), bet jau rečiau, nes žinau, kad savo virvelę mums reikia išmokti reguliuoti patiems – kartais paskraidant, kai pasidaro per sunku, o dažniausiai nusileidžiant ir įsitveriant realių dalykų.
P.S. Pasakysiu tau komplimentą – šitam mažiau rožiniam pasauly man atrodai nuoširdesnė. Dabar geriau tave suprantu.

PinkCity
2010 08 17 | 12:28

Ačiū, ezerosala. Salomėja panašiai komentavo po įrašu Exity, ir kai jai atsakiau apie pokyčius savo gyvenime, kažkas mano vyrui pareiškė supratęs, kad ketiname skirtis… Tai skyrybomis nekvepia, o vyksta geri dalykai. Bet nepasakyčiau, kad tikroviškesni įprasta prasme…

Salomėja
2010 08 17 | 15:05

Oho, tai va kodėl tada ištrynei savo atsakymą. Aš kažkaip taip negalvojau tada, kai rašiau, kad man primeni mane prieš skyrybas ir kitus smarkiai gyvenimą pakeitusius įvykius. O vat žmonės moka tik nuskenuoti porą tekstų, pamatyti jiems įdomias/svarbias/papletkinti leidžiančias frazes ir pasidaro išvadas. Ir ne tik sau, bet dar nubėga ir vyrams pasakyt :)). Juokinga šiek tiek. Kita vertus dabar tikrai viskas tikroviškiau. Nes na vien rožinės spalvos nebūna. Tada kvepia saviapgaulėmis arba… Beje, manau, kad geriems dalykams įvykus, rožinis paviršius vėl nusipoliruos, tai yra sužibės naujais atspalviais.

PinkCity
2010 08 18 | 10:45

Šiek tiek juokinga, šiek tiek pikta, šiek tiek nusivylimas apima, bet ką padarysi. Kiekvienas mąsto, kaip jam įdomiau, kitaip gi nuobodu būtų gyventi.

gaiva
2010 09 15 | 18:01

tas marsas tikrai ivairiu dalyku pridirbo… bet dabar jis ir vel toleliau, vel galime miegoti gerai ir gyventi ryztingai…

Palikti atsakymą