Kirpčiai. Alisa. Šalis ir karalystė.

fringe.jpgAi, nugi kiek tai moteriai reikia iki pilnos laimės – pasikeisti šukuoseną. Šiaip pro kiekvieną veidrodį ar atvaizdą atspindintį paviršių praeidama į save užsižiūrau, dėmesys dėmesys, ir moteriški komplimentai iš kiekvienos sutiktos pažįstamos. Mes su sesyte šiaip panašios, o dabar kirpčius nusikirpau, kokius ji nešioja, tai vaje vaje, būsim dvynės. Dar truputuką jaučiuosi kaip Alisa iš Stebuklų šalies (ir Veidrodžio karalystės, aišku). Man labai patinka ta šviesi mergaitė, nes moka užduoti protingus klausimus ir šnekėtis su savo kūno dalim (kaip ir aš).

Šukuosenas keičiu nuolat. Na, buvo čia dabar toks pusmetukas, kai reikėjo nors truputį paauginti tuos plaukus, kad galima būtų išgauti naujas formas. Turėjau plaukus iki juosmens, buvau skiauterę išsiskutus, emo stiliumi prieky-ant-akių-nugaroj-sušiaušta irgi smagu. Negaliu dvi dienas tais pačiais drabužėliais puoštis, tiesiog kūnas priešinasi ir nelenda nei rankos į rankoves, nei kojos į kelnes. Kadangi šukuosena – stiliaus dalis, taipogi sunku išbūti ilgiau nei pusmetį su ta pačia. Turiu super gerą kirpėjėlę, nuo tada, kai nusprendžiau paaukoti grožio dievams ilgus plaukus, tik josios žirklėms patikiu savo šviesią galvą. Kažkada jai reikėjo plaukų modelio tokiam konkursui, sutikau, buvo švelniai rožine malonia spalva nudažius! Dabar būtų super vėl taip nusispalvuoti, puikiai reprezentuočiau savo tinklaraštį, tik kaži kaip mano šefai į tai sureaguotų?

Žinok, pasakysiu, kitaip į pasaulį iš po kirpčių žiūrisi, kitaip… Akys išryškėja ir norisi dažniau šypsotis, nes jaučiuosi tokia maža miela mergaitė. Na kaip Alisa, sakiau. Iš Stebuklų šalies ir Veidrodžio karalystės, aišku.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 6

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Martynas
2008 03 15 | 11:19

Ba, o aš keliauju į kirpyklą tik kai ryte plakai nebespėja išdžiūti (be feno pagalbos).

Vaikystėje esu kirpimo vidury neapsikentęs ir su pusiau apkirpta galva pabėgęs..

Justinas Beinorius
2008 03 15 | 11:21

Jovita stebuklų šalyje. 🙂 Kaip man patinka tavo įrašai.

PinkCity
2008 03 15 | 11:35

Oi ne, man labai patinka pas kirpėją, kai plauna galvą švelniai pamasažuodama, kai šukuoja, kai fenuoja, mmm… Kai būsiu turtinga turtinga, šiaip sau rytais eisiu pas kirpėją, kad mane dienai sušukuotų. Taip planuoju.

w
2008 03 15 | 11:40

:)))) o mane vakar apkirpo taip trumpai trumpai
mano moteris neliko labai suzhaveta sako .. kaip tu atrodai kaip plikas o kolega darbe sako .. tu dabar neshi i anglu futbolo huliganus .. toks beveik plikas ir su barzda
ir tada pagalvojau .. jega gi :))) jo ish esmes kardinaliai pasikeisti jega nes gali stebeti zmoniu reakcija . 🙂 ir supranti jog net savo ishvaizda gali ish dalies manipuliuoti ir keisti pozhiuri i save .. kas irgi jega 🙂

na va ishsisakiau 🙂

p.s Jovita a kodel nebenaudoji icq?:))

PinkCity
2008 03 15 | 11:50

Nes esu nerealiai ir dar visaip kaip užsiknisus darbais, nebeturiu laiko maloniems paplepėjimams 🙁
Tas laikas turi greitai baigtis, nes man jau skrandis nuo streso streikuoja ir pradeda įsiskaudėti galvą. Uf.

w
2008 03 15 | 11:52

o ash va spjoviau ir isheinu ish darbo.. kad su skrandzhiu nekiltu bedu 🙂

wriedna
2008 03 15 | 12:51

Kaip tik šiandien einu kirptis :)) Pagaliau atsiauginau iš ežiuko į pusilgius plaukus ir prieš gimtadienį nusprendžiau pasigražinti. Turint ilgus plaukus yra viena bėda – nebejaučiu to malonumo, kai kartu su plaukais nusikerpa bėdos 🙂 Ar tik aš viena taip jaučiuosi apsikirpusi? Kai turėjau trumpus plaukus, visada apsikirpusi tarsi pradėdavau naują etapą:)

PinkCity
2008 03 15 | 12:54

Taip, taip, ne Tu viena 😉

Salomėja
2008 03 15 | 17:41

Jo… Mano galva tai labai myli masažą… Į kirpyklą galėčiau eiti vien dėl to jausmo kai plauna galvą… Deja, mano plaukai ne su visom kirpėjom sutaria (tos vienintelės dar neradau). Todėl kaip buvau prieš paskutinį kartą… Na po to priverčiau brangiausią pasidarbuoti žirklėmis ir metus auginau plaukus. Pagaliau vėl atrodau kaip žmogus. Užtat kai dažyt reikia, tai aš pirma.. Ech nostalgiškai pamenu laikus kai vaikščiojau raudona raudona galva. Tik plovėsi labai greitai ir kenkė…

Marija
2008 03 15 | 20:04

O man baisu radikaliai keist šukuoseną. Kaip žinot, ar ta naujoji tiks? Kaip žinojai, kad tiks grifka? O jei ne, kas tada? :} Nors aišku, plaukai – ne rankos, ataugs.
Skiauterė.. Wow.. (:

Salomėja
2008 03 16 | 15:17

O kas čia tokio jei netiks? Man šimtus kartu yra netikę, ir nieko… Įdomiau gyvent.

PinkCity
2008 03 16 | 16:19

Labai nekukliai skambėtų, jei pasakyčiau, kad gražiam žmogui viskas tinka? Nežinau, gal tiesiog mano kirpėja tokia superinė, bet nė karto nenusivyliau nei jos kirpimais (kas kartą kitokiais), nei šukuosenom visokiom pamerginėm.

Palikti atsakymą