Kas pakeis Tavo gyvenimą

Nori sužinoti kai ką, kas pakeis Tavo gyvenimą?

Pagauti smalsumo ir vedini šio pažado perkame knygas, žiūrime mokomuosius video, lankomės seminaruose ir įvairiose praktikose. Jei jų turinys būna kokybiškas, iš tiesų kurį laiką po to atrodo, kad mūsų gyvenimas pasikeitė, nes įvyko kažkoks stebuklingas pokytis nusistovėjusioje mąstymo sistemoje, buvo supurtytos įsisenėjusios nuostatos arba patyrėme stiprų emocinį katarsį.

Deja, laikui bėgant šie pokyčiai vėl apauga kasdienybės maurais kaip aštrūs akmenys, kadaise sukėlę sumaištį upelyje. Gautos patirtys nublanksta, išskysta rutinoje, ir mes vėl liekame kaip ta boba pasakoje, prie senos suskilusios geldos.

Peržiūrint internete siūlomus renginius atrodo, kad iš anksto žinau, kur apie ką bus kalbama. Nujaučiu, į kuriuos nuėjus vėl patirsiu emocinį apsivalymą, kuriuose prisiminsiu senas geras tiesas, kurias taikydama kasdienybėje gyvenčiau geriau.

Problema yra tame, kad mes labai daug žinome, bet per mažai darome taikydami šias žinias praktikoje.

Paprasčiausias pavyzdys – sveika mityba. Niekam nėra naujiena, kad sumažinę greitųjų angliavandenių ir padidinę daržovių kiekį racione jaustumėmės geriau, bet ar to laikomės? Žinome, kokią žalą mūsų kūnams daro cukrus, nikotinas, kava, greitas maistas, ir kas iš to? Gal kartais juos vartodami kaltę pajaučiame…

Lygiai taip pat, esu tikra, žinome ir daugybę savęs auginimo ar geros savijautos praktikų, bet ar taikome jas kasdienybėje?

Šiandien kviečiu prisiminti kažkokį vieną sveiką metodą ar būdą, kuris tikrai padeda Tau pasijusti geriau ar suteikia gyvenimui daugiau prasmės. Kas tai būtų? Pasidalink komentaruose.

Tam, kad šis būdas veiktų, būtinai pritaikyk jį šiandien. Kas iš to žinojimo, jei nepraktikuojame?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 14

Pasidalinkite savo mintimis