Kalėdoms ir Naujiesiems

Kaip pasigaminti tortilijas (vegan!)

Kai perskaičiau šias eilutes, plačiai plačiai išsišiepiau, net atsidusdama iš palengvėjimo, – nes kartais atsakymai į sudėtingus ir visą gyvenimą ramybės neduodančius klausimus būna išties paprasti. Iš tikrųjų kiekvieną kartą, kai stabteliu ir paklausiu savęs – ar esu laiminga? – nuoširdžiai galiu ištarti – taip. Nes nerimas kamuoja dėl praeities (kurios nepakeisiu) arba ateities (kurios niekas nežino), o tomis retomis kritinėmis akimirkomis, kai vyksta kažkas tikrai labai nemalonaus, nori nenori galvoji ne apie tai, ar dabar esi laiminga, o apie tai, kaip kuo greičiau ir efektyviau išsikapstyti iš to nemalonumo. Visos kitos akimirkos yra laimingos, tik tai pastebiu vėliau.

Todėl mano kalėdinis palinkėjimas Tau ir Naujųjų pasižadėjimas sau yra stengtis kiek įmanoma dažniau mintyse (o galima ir garsiai) užduoti klausimą sau – ar šią akimirką esu laiminga(s)? Nes teigiamų atsakymų dažnumas stebuklingai pavers kiekvieną dieną mažyte švente. Su!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Vita
2014 12 25 | 20:55

….ir kiekvienąkart prieš užmingant padėkoti (ir pasidėkoti) už pačią gražiausią dieną 🙂
Ačiū au 🙂

Barmenas
2014 12 25 | 22:27

Laimes

Ashtroka
2014 12 28 | 12:10

Labai teisingai, tik reikia nepamiršti 🙂

Darau, Blė
2015 01 05 | 9:44

Jei neteko skaityti, visai rekomenduočiau „Laimės projektą“. Nepasakyčiau, kad geras kūrinys, ypač protingiems žmonėms, bet veikia kaip lengvas postūmis, priminimas ar elementariai suvokimas, kad gyveni tikrai laimingai.

Palikti atsakymą