Kaip PinkCity su gripu kovojo

gripas.jpgGyva aš.

Jei jaučiu, kad pradedu sirgti, reiškia pradedu. Jei esu nusistačius leidimą ligai tris dienas mane alinti, tai trys dienos ir yra terminas. Jei pasakiau, kad vaistų negersiu, nesukišit (mama net nesistengia, brangiausiasis stebisi: nu tai kaip Tu pasveiksi?) Išgirskite, ką sako per medikamentų reklamas: pašalina visus gripo požymius. Būtent! Aš siekiu pašalinti ne požymius, o gripą. Kai vaikas verkia, užkemši jam burną ir tiki, kad jis sotus ir neprisikakojęs?

Pasitikiu savo organizmu. Jei užpuola liga, tikiu, kad kūnas turi resursų su ja kovoti. Visų pirma – aukšta temperatūra. Šimte laipsnių žūva visi parazitai. Man tiek neprireikė, užteko trisdešimt aštuonių ir penkių. Jei gerčiau vaistus, jiems visų pirma rūpėtų numušti temperatūrą. Organizmo pastangos veltui. Jis nori kovoti, o aš stengiuosi trukdyti?

Taigi, karščiu užmušinėjame tuos niekšelius, o jų lavonėlius šaliname per skysčius – prakaitą ir kt. Tuo tikslu geriu daug arbatų: čiobrelių, aviečių. Skanu ir sveika. Karštas gėrimas ir sudirgusiai gerklei tikra paguoda.

Kadangi organizmas susikaupęs kovai su liga, nedrįstu jo trukdyti kitais reikalais. Nevalgau, kad nereiktų virškinti, guliu ramiai lovytėj, kad jėgų neeikvočiau.

Liga pamažu išeidinėja, bet išvijus iš kūno ji lieka ore, todėl reguliariai vėdinu kambarį (pati atguldama kitur, kad gaivus vėjas neperpūstų), bakterijos sušąla arba išskrenda į kiemą. Viso gero.

Dar labai svarbi pasveikimo recepto dalis yra artimiausiųjų dėmesys: man dovanoja gėlių, daro arbatas, sako „vargšelė” ir visaip kaip nuoširdžiai rūpinasi. Dėkui.

Taip ir pasveikstu. Aišku, nesu dar baisiai stipri, nes trijų dienų badas energijos neteikia, o į tuščią skrandį šašlykų neimsiu grūsti, tačiau koks lieknumas neišpasakytas… Mano bendradarbė, nuo kurios greičiausiai ir užsikrėčiau, kasdien išgeria belekiek pokelių TheraFlu. Nenustoja sirgti jau aštunta diena.

Ketvirtadienį nuo pietų kritus, sekmadienio pavakare užsimaniau vaikščiot ir valgyt. Didžiausias nesmagumas, kad blogerių susitikimas vyko per vidurį. Na nes vidurio susitikimas. Skaitau jame dalyvavusių įrašus, atrodo, kad buvo šaunu ir linksma. Žiūriu nuotraukas, jūs tokie mieli. Tikiu, kad kai kitą kartą organizuosimės, liga man pokšto nebeiškrės. Bet kokiu atveju, ji trunka tik tris dienas.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Justinas Beinorius
2008 02 04 | 11:57

O kaip skiepai? Aš pasiskiepyjau, tai kiek bandė įveikti, tiek nepavyko. Jau rodos beldžiasi į duris, o aš vis išvarau 🙂 personifikacija valdo :))

KaVeikti.lt
2008 02 04 | 18:36

Iškarto atėjusi, ieškojau šviesios galvos:) ir Aurimo klausiau, kur gi Jovita. Gaila, ir mums, kad susirgai.
O aš tau turėjau voverę…

PinkCity
2008 02 04 | 20:00

Nu Tu visai begėdė, žinai, kad ir taip man labai gaila, kad negalėjau ateiti, o dabar dar ir su voveryte erzini!!! Prašau palaikyti ją man iki kito susitikimo. Gal jau greit bus…

KaVeikti
2008 02 04 | 20:09

Neerzinu… Na būk rami- laikau. O kol dar bus, gal spėsiu ir kitą- pink voverytę suregzti 😉

Ričardas
2008 02 05 | 5:50

Tikrai nuostabus nusistatymas, tikiuosi greit pasveiksite 🙂

Sveikas
2008 02 05 | 9:40

Nepamanykit, kad piešiu, bet nuo to laiko, kai pradėjau sveikiau gyventi, aš niekada nesergu. Niekada. Net pačiam keista, bet pastaruosius penkis metus niekuo nesirgau, nors kartais taip norėtųsi…

PinkCity
2008 02 05 | 11:57

Tikiu. Vien labai labai stipriai užprogramavus save galima niekada nesirgti. Tikriausiai 🙂
Bet būtent, tas, kad kartais norėtųsi…

1lustrous
2022 02 17 | 17:14

2considerable

Palikti atsakymą