Kaip PinkCity siurblį bandė

Electrolux UltraSilencer GreenMan, kaip tikrai Didžiajai Namų Tvarkytojai, davė išbandyti dulkių siurblį ir prašė savo nuomonę apie jį išdėstyti. Tai dėstau.

Tylumas. Išskirtinis Electrolux UltraSilencer Green bruožas, kaip ir sufleruoja pavadinimas, turėtų būti nepaprastai tylus veikimas. Šiaip iš esmės dulkių siurbliams aš tylos reikalavimų nekeliu, gal šis aspektas labiau aktualus mano šuniui, kuris, kaip ir dauguma jo rūšies keturkojų, mano, kad siurblys yra pats baisiausias monstras. Kai pirmą kartą įsijungiau Ultrasilencer’į, ypatingos tylos neišgirdau, kadangi jis buvo nustatytas pačiu galingiausiu režimu. Kai galią sumažinau iki minimumo, pamaniau, kad siurblys iš viso išsijungė – dirbo tikrai tylut tylutėliai! Taigi kam aktualu tai, kad galėtumėte siurbliuotis miegant namiškiams ir netrikdyti jų poilsio, šis aparatas – puikus pasirinkimas. Žinoma, jei nenorite darbuotis galingiausiu režimu. Asmeniškai aš niekuomet nesirinkčiau siurblio pagal jo skleidžiamus decibelus, na, nebent atsisakyčiau tokio, kuris žviegtų kaip skerdžiama kiaulė.

Ekologija ir ekonomija. Kita išskirtinė Electrolux UltraSilencer Green savybė, kaip ir šnabžda paskutinis pavadimo žodis, yra jo draugiškumas aplinkai. Siurbliukas yra pagamintas iš antrinių žaliavų – perdirbtos plastmasės, taigi įsigydami jį gaunate papildomų karmos taškų už gamtos tausojimą. Berods esu kažkada minėjusi, kad man žodelis eko asocijuojasi ne tik su ekologija, bet ir su ekonomija, mat nesu tokia žaliųjų judėjimo fanatikė, kad už aplinkai draugišką produktą mokėčiau dvigubai, lyginant su įprastu. Šis Green siurblys yra ekonomiškas – siurbia tikrai galingai (kai nustatytas maksimalus galingumas, bet tada ūžia), o elektros sunaudoja nedaug (kaip teigia gamintojai, jo 1250W atitinka 2000W galią). Tai yra rimtas pliusas.

Funkcionalumas (ir grožis). Gražus! Nors gamintojai atsiprašinėja, kad jis juodas – teisinasi, kad dėl perdirbto plastiko taip gaunasi, man jis tikrai puikiai atrodo. Pats dizainas nėra kažkuo labai išskirtinis, bet valdymas patogus, na, smagiai siurbliuoji sau ir viskas! Nežinau, ar čia tik man atvežė šį gaminį nepilnos komplektacijos, ar jis ir neturi turėti daugiau antgalių – pasigedau tokio siaurėjančio, kuriuo kampus galima išvalyti. O tas pagrindinis antgalis turi mygtuką, kurį paspaudus pasikeičia kilimo ir parketo režimas. Patogu. Svarbiausia, ko noriu iš siurblio – kad jis tikrai gerai valytų namus ir šiam prietaisui jokių priekaištų neturiu: didžiausia problema mūsų namuose yra šuns ir mano plaukai, Electrolux UltraSilencer Green su šiuo iššūkiu puikiai susidorojo!

Išvados. Kaina – apie penkis šimtus litų. Ar pirkčiau? Jei būtų akcija… Iš tiesų, nors siurbliuko darbui priekaištų neturiu, manau, kad panašios kokybės prietaisą galima įsigyti ir už mažesnę sumą. Ech, kada ateis tie laikai, kai aplinkai draugiški dalykai bus pigesni už priešiškus…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Deividas
2011 05 09 | 0:52

tai kaip jį bandė pinkcity?

PinkCity
2011 05 09 | 19:49

Et, klausimas liko neatsakytas…

Lina
2011 05 09 | 23:54

prisiminiau cento reklama :aliejus yra aliejus, o pienas yra pienas 🙂

Palikti atsakymą