Kaip PinkCity galvą skuto

Pagalvojai, kad Britney variantas? Ne, tik istorijėlė iš praeities.

Ilgi plaukai, ilgi nagai, makiažas, blizgučiai, sijonai ir suknios – nors ne vienareikšmiškai, bet visgi labiau moteriškos, nei vyriškos, lyties atstovų požymiai. Paauglystėj besiformuojant identitetui griežtai laikiausi įsitvėrus šių moteriškumo atributų. Įsivaizdavau lovoj sėdinčią nuogą damą berniukišku kirpimu iš nugaros ir maniau, kad tik homoseksualui ji galėtų būti patraukli. Puoselėjau savo ilgus blondiniškus plaukus, prisigalvodavau įmantriausių šukuosenų nuoboduliui išvaikyti – negaliu kelias dienas iš eilės rengtis tais pačiais drabužiais, kaip išverti metų metus tuo pačiu kirpimu?!

Tada atėjo jaunystė kvailystė ir vis dažniau įsisvajodavau apie trumputėlius plaukus. Ieškodavau internete dailių moterų berniukiškais kirpimais nuotraukų ir žavėdavausi. Vieną gražią vasaros dieną neištvėriau ir

pankuojant.jpg

Jausmas, kai Tau mašinėle skuta galvą, nepakartojamas! Toks saldus malonumas ir jaudulys, matai ant grindų krintančias sruogas, o galva lengvutėlė lengvutėlė! Viešpatėliau, anksčiau išsiplovus man plaukai džiūdavo valandą (džiovintuvą iki šiol naudoju tik ekstremaliais atvejais), o čia tik spėk suformuot tą skiauterę, kol nespėjo išsausėti ir nepalankiai susigulėt.

Dar nekukliai pasigirsiu, kad teko truputį dirbti plaukų modeliu, ir kai vienam kirpėjų-stilistų konkurse laimėjo toks pankuojantis variantas pirmą vietą, supratau, kad jei mergaitės sijonėlį pakeistume baltu, šitoks vaizdas man būtų tobula nuotaka vestuvių dieną:

juodai.JPG

Bet oi, laikas bėga, plaukai auga, skiauterėta nespėjau ištekėti. Negaliu apsikęst atrodydama vienodai, todėl dabar vėl kasas šukuoju. Ir nė už ką nesigailiu, kad tada taip nusižarinau. Pajaučiau kiek iš tikrųjų sveria nuosavi plaukai, kai jų netekau. Ir kaip bernams faina. Aišku, ne visiems.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Justas
2008 10 22 | 13:00

Na ką aš galiu pasakyti – cute 😉 Nežinau, gal aš koks biškį gėjus 😀 bet mane visada labai traukia merginos trumpom šukuosenom. Ir ypač tokie variantai, kai dar koks miniakas ar šortukai prie to, kaip kad viršutinėj nuotraukoj (čia kaip supratau tu? 🙂

PinkCity
2008 10 22 | 13:14

Yep, aš. Va būtent, tada man tas ir patiko, kad galėjau rengtis minimaliai ir vis tiek neatrodyti kekšiškai.

Justas
2008 10 22 | 14:08

Na jaučiuos tai dabar kai koks senas iškrypėlis atsiprašant, nes nu labai jau graži man ta foto, tai vis neatsižiūriu:))) Na bet vienu žodžiu, pagarba už tokį stilių.
P.S. Labai panašiai atrodai į vieną draugę mano toj foto, ypač kai dar ten taip nelabai ryškiai viskas. Aš tai nežinau, gal tu tai ji? Gal sakau ji rašo blogą ir niekam nesako:) Nepasakysi kuo tu vardu esi (jei nėra čia baisi paslaptis 😉 ?

PinkCity
2008 10 22 | 14:22

Matai, Justai, šita nuotrauka daryta senokai, dabar man plaukai pečius dengia. Kad būtume pažįstami tai nemanau, vieną brolio draugą Justą tik žinau (neskaičiuojant kelių blogerių Justinų). Neslepiu nei kad rašau blogą, nei savo vardo – esu Jovita.

Justas
2008 10 22 | 14:29

Aa, na tada deja nepazistu:)

Aistė
2008 10 22 | 14:52

mmm tau tiko 🙂

Auris
2008 10 23 | 7:54

Turbut ne su nuliniu skuto, nes toje foto iki visisko plauku nebuvimo dar toli 😉
As tai atvirksciai – vis svajoju ilgus uzsiauginti ir paziureti kas is to bus, gal poto ir drakonus susipinti =) bet neiskenciu ir nusikerpu ir siaip nesigailiu, nes kazkaip poto pirtyse lengviau sedeti, o ir siaip dabar nedidele gale kasele tokia sexy* pasilikes (sonuose nuskusta labiau, per viduri galvos palikta daugiau plauku pastatymui ir sueina gale i kasele) 😀

*sexy – man sexy, o kaip Jums**, tai man visiskai vienodai 😛

**Jums – turima omeny zmonems, nes kas skaito sita bloga tai manes nemate ir nematysite turbut 😉

viktorija
2008 10 23 | 8:42

aš buvau pasielgus panašiai – dešimtoj klasėj ilgus plaukus nusikirpau berniukiškai. bet ne skiautere – vis tiek buvau tvarkingas vaikas 🙂 dabar, aišku, galvoju, reikėjo skiautere…
užtat kurį laiką buvo smagu sustikinėti žmones – visi taip nutildavo ir akis išpūsdavo:) bet žiauriai nusibodo, nieko su tokiais plaukais nepridarysi.

o tavo tas kirpimas fainas. kiek galima įžiūrėti:)

w
2008 10 23 | 8:44

brr .. kaip baisu .. jau ko ko o moteru trumpais plaukais netoleruoju .. gal ash koks koncervatorius .. bet brr .. na toj fotkei tu dar nesi visai trumpais . bet visvien brr .. moteris juk turi dvelkti svelnumu .. o ne agresija ir vandalizmu .. na bet cia tik IMHO

Tamagochi
2008 10 23 | 9:58

hmm priklauso nuo merginos veido, figūros, charakterio – vienoms tinka trumpesni plaukai, kitoms ne. Pirma nuotrauka man pvz OK, antra freaky.
Ir taip pat žinau, kad brangiausioji mano bus su ilgais plaukais.

Vyrukai su ilgais tai ypač prastai atrodo. Išimtis azijiečių šukuosenos.

Vidmantas
2008 10 23 | 10:14

Vėlgi, skonio reikalas, bet man moterys gražiausios su ilgais plaukais 🙂

Justinas Dabulskis
2008 10 23 | 11:34

O man ir paeksperimentuoti noras užeina. Barzdą vis bandau užsiauginti. Bet pritrūksta kantrybės. Nors vasarą jau buvau du mėnesius nesiskutęs ir dar po poros savaičių būtų buvusi labai gero ilgio, bet susivietė vieną dieną kvaila mintis, kad reikia nusiskusti – ir po visko. Tas pats ir su ilgais ilgais plaukais.:-)

vasilica
2008 10 23 | 13:44

o man labai grazu trumpi plaukai, ypac merginoms. atsibosta kasdien matyti vien ilgus lygius nuobodzius plaukus, visos kaip klones:) su savo plaukuciais, striukyte apsiuta kailiuku ir sukimstais dzinsiukais i ilgaaulius batus..

Auris
2008 10 23 | 16:05

na bet nebutina kirptis trumpai kad issiskirti is kitu. Uztenka kad pana pasidaro koki suktuka is ilgu ir lygiu plauku ir kokia super uber sexy grifka… O dar jei kojos kaip sitoje pirmoje foto, tai isviso pasaka 😉

vasilica
2008 10 23 | 20:10

trumpai kirptis naudinga, norint atbaidyti konservatyvius vaikinus:) nes jei jis konservatyvus del tokio dalyko kaip sukuosena, tai nera ko svajoti apie poleki kitose srityse:)

Palikti atsakymą