Kaip buvo juokinga

Nu ok, bliamba, gal man suskirstyt savo blogą į rašomą penktadieniais ir nepenktadieniais? Nes oficialios nusišnekėjimo savaitdienės taisyklė man galioja, ne tik džinsadienio (vieną gražų kartą nustebau, kai žmogus nustebo, kad ir mūsų tėvynėje būna įmonių, kuriose džinsadieniai galioja. Nu kad kaip ir natūralus savaime suprantamas dalykėlis, ne?).

Vajėzus kaip negražu iš kitų žmonių yra juoktis, bet kad tik jie ir yra juokingi, ką daryt? Kodėl Boratas ir Family Guy taip veža? Nes nebijo bajerių, iš kurių šiaip natūraliai kasdien kikenam, perkelti į mažuosius ir didžiuosius ekranus. Labai labai mielai pasidalinčiau su Tavim ta vieno vaikinuko pasine nuotrauka, nu bet negaliu, nes taip nežaidžiama. O jei dar galėčiau priešistore pasidalinti, kam mums prireikė tos nuotraukos, tai tikrai bent šypseną išspaustum.

Nužodž, pletkų boba visvien esu – žodžiu čia tokie reikaliukai su policija ir jie ieško vieno žmogaus ir tokio vieno vaikinuko pasinė nuotrauka yra nu tokia nu tokia nu tokia kad ją galima demonstruot kaip standartinę tipinę žuliko nuotrauką nors iš tikrųjų jis yra visai geras nuoširdus paprastas žmogelis ir mes šiaip turim dėl tam tikrų priežasčių perduoti policijai tą nuotrauką ir kai pagalvoji kad žalieji dėdės pamatys ją ir vien dėl snukelio tokio jį įtarinėt pradės tai kažkaip nefaina bet ir juokinga nes ir tas jo žvilgsnis iš padilbų nu toks kad nu šakės. Tik niekam nesakyk, kad sakiau. Nes žinai, ta policija.

Iš juoko verkiau geras dešimt minučių. Nukopinau nuotrauką savo berniukui į namus parnešt parodyt netgi. Aišku, dažniausiai juokingiausi dalykai yra būtent būnant toje situacijoje tą akimirką. Bet nu šakės…

Ir užžžžžžžžžžžkinsa mane kai penktadieniais jie kažkokius šūdus su tais kompais daro ir viskas nerealiai lėtai veikia. Brrrr… Ir kas Yahoo Mail nutiko? Experiencing technical difficulties, uf…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis