Dujos, troškintuvai ir pavasaris

Prisiekiu, mane bando nužudyti!

Aš suprantu, kad aštuonioliką kartų per pusmetį važiuoti pas dujų meistrus, nes mašiniukas dujomis, na, tiesiog nevažiuoja, gali būti juos užknisantis dalykas, bet jau šitaip elgtis su jauna gležna mano gyvybe… Gi po eilinio pataisymo bei nuoširdaus pažado, kad Mazda (cituoju) skris kaip ant sparnų, ramiai pernakvojusi ryte kuriuosi, pradedu važiuot, ir staiga pšššššššš balti dūmai iš po kapoto kad ims šnypšti! Jetau, sustoju, užgesinu, atsidarau kapotą – ogi ten guminis dujų tiekimo vamzdelis (šlangutė iš tikrųjų, bet kaip lietuviškai?) maskatuojasi visas linksmas, nuo variklio atitrūkęs, toks šaltas šaltutėlis! Dujos, liekitės laisvai! Oi… šiaip ne taip buitiniais būdais jį pritaisius ir benzinu iki mylimiausiųjų meistrų nuvykus, pokštauja gudruoliai: oi, kaip mes čia pamiršom ją pritaisyt?! Pradedu svarstyti gesintuvo įsigijimo būtinybę…

Aišku, šitaip prasidėjusi diena negali tęstis niekaip kitaip, tik linksmai. Nuvažiuoju į Maximą, gi ten baisinės nuolaidos keptuvėms, kurių man dar baisiau reikia. Geras penkias minutes žiūrinėju, kilnoju, svarstau, nutariu pirkti sunkesnę ir brangesnę, vis viena juk tos nuolaidos… Kasoj man išmuša pilną kainą, bet tai suprantu tik susimokėjusi. Klausiu, kame reikalas, čia ne keptuvė, o troškintuvas, sako. Aiškinkitės informacijoj, aš nieko nežinau. Čia moterytė patikina, jog išsirinkau kuo troškintuviausią troškintuvą, bet sutinka priimti jį atgal. Pinigus grąžina, ir lipdukų neliepia atiduot! Užtatai vėl nueinu Maximon, ir nusiperku daiktą, ant kurio aiškiai lietuviškai parašyta – keptuvė. Ta, kur pigesnė buvo, kai iš dviejų rinkausi.

Dar labai daug sofų apžiūrėjau, nieko neišsirinkau, ir pavargau.

O taipogi smagus dalykas yra tas, kad jau ne tik kad galima, bet ir reikia važiuoti atsidarius stoglangį! Saulytė į pakaušį, vėjas kedena plaukus, ko ne pavasaris?!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

9 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Salomėja
2009 04 02 | 13:59

O tai šiaip privalomo gesintuvo neturi? Mirkt mirkt.

viktorija
2009 04 02 | 14:22

mazdom nebevažinėju nuo to laiko, kai vienoj užsienio šaly viena dviejų metų senumo mazda bevažiuojant užsidegė atvira liepsna (dėl degalų nutekėjimo, kaip supratau) ir po to išlėkė į orą. (čia viena tų istorijų, kurias teks pasakoti anūkams:) ) kažkaip man po to karto nejauku…

Auris
2009 04 02 | 18:54

Antrinant salomejai, zmones kuriems buvo uzsidegusi masina privaloma gesintuva veziojasi net ne bagazineje, o po sedyne. Arba bent maziuka po sedyne, o didesni bagazineje. Kaip technikine praeini be gesintuvo?

@Viktorija: Ir lektuvai krenta. Jei tai buvo gamybinis brokas mazdos, tai gamykla turejo atsaukti ir atnaujinti ta dali. Jei netinkama prieziura – pats zmogus kaltas.

ezerosala
2009 04 02 | 20:51

žarnelė

Evil
2009 04 02 | 20:56

Gi dujos pinkei meistrų sudėtos, tai pati mazda niekuo nekalta, kad 18 kartų į pusę metų tenka važiuot į servisą ;]

O gesintuvas spėju yra tik pasiklaust reikai vaikino kur 😀

Eugenijus
2009 04 03 | 1:07

Nu blyn pasmaugciau tuo smeistrus… cia jau nejuokai kai dujos po kapotu purskia:E

viktorija
2009 04 03 | 10:50

auri,
gamyklos brokas ar ne gamyklos, man tai tas pats.bėgioti iš degančios mašinos nuo to ne lengviau:) ir suprantu, kad čia nėra labai logiškas nusistatymas prieš automobilių markę, bet o tai ką dabar. būna tų nusistatymų, negali visi gi būt racionalūs.

Lina
2009 04 04 | 21:12

Po keleto nutikimų mano Brangiausiajam aš taip pat manau, kad gesintuvas reikalingas ne tik “techninei apžiūrai” 😉

Auris
2009 04 06 | 11:51

@Viktorija: tada tau galiu pasakyti, kad peugeot 307 pirmu ir antru metu laidos turejo gedima elektronikoje ir irgi galedavo uzsidegti. Poto naujesniuose modeliuose buvo istaisyta, o pirmuose irgi turejo buti pakeista, bet kas zino kam keite, o kam ne… Pradek ir peugeot nemegti 😀
O siaip tai kad ir bent kokia tu masina turek, pagrauz tau pacukas laida, ivyks trumpas jungimas, nu ir viskas.
Tai as situo norejau pasakyti, kad durnas nusistatymas ir tiek 🙂

Palikti atsakymą