Daugiau

Kaip Seimas paskelbia tam tikrus metus tam tikros kultūros srities, reiškinio ar asmenybės metais, taip ir aš nusprendžiau sąmoningai skirti dėmesio bei 2020-uosius sau paskelbti Mėnulio metais.

Stengiuosi visuomet žinoti, kokia šiuo metu yra Mėnulio fazė, stebėti, kaip ji mane veikia ir kaip man padeda. Atlieku Jaunaties ritualus, kuriuos skiriu savo norų įsivardinimui, kad galėčiau dar sąmoningiau ir aiškiau žengti svajonių gyvenimo keliu.

Šįkart Jaunaties proga užsimaniau ne rašyti norus kaip pozityvias tezes esamuoju laiku, o kaip vientisą tekstą, kiekvieną pastraipą pradedant žodžiu daugiau – ko daugiau aš sau linkiu šiam Mėnesiui. Rašau ranka į popierinį Mėnulio kalendorių, tačiau šįkart panorau pasidalinti savo užrašais su Tavimi:

Daugiau pasitikėjimo gyvenimu ir likimu: atrodo, kuo daugiau pastangų dedu tam, kad viskas vyktų taip, kaip noriu, tuo prasčiau sekasi, o kai viską paleidžiu ir pasikliauju – bus taip, kaip bus – tuomet daugiau sėkmės aplanko ir rezultatai gerokai viršija lūkesčius.

Daugiau meilės, daugiau džiaugsmo: kai į žmones žvelgiu su meile ir matau juose viską, kas geriausia, savaime išsipildančios pranašystės grįžta bumerangu ir žmonių poelgiai patvirtina nuostatas.

Laimė

Daugiau dėmesio namams ir šeimai: buitis nėra tai, kas trukdo darbams ir saviraiškai, namai – tai, dėl ko norisi dirbti ir reikštis. Tai meilės pratybų aikštelė, didžiulė prasmė ir laimė.

Daugiau juoko, muzikos, linksmybių, šokių: šventes susikuriame patys, ir galime švęsti gyvenimą kiekvieną dieną.

Daugiau mėgavimosi šia akimirka: mažiau nerimo dėl ateities ir graužaties dėl praeities – viskas, ką turiu, yra dabar, noriu tuo mėgautis!

Daugiau laisvės: priimti naujas idėjas, sakyti taip, persigalvoti, būti atvira gyvenimui ir viskam, ką jis dovanoja.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis