B L E e D

Goo Goo Dolls su Iris niekada nenustos raižyti širdyje rutuliukų, nors ir radijo stotys ją nuvalkiojo kaip seną sentimentalią kekšę. When everything seems like the movies, You bleed just to know You‘re alive. Buvau sutikus žmogų, kuriam dvasinius skausmus padėdavo sumažinti fiziniai. Man tai atrodė super žiauru ir nesuprantama. Jei mane kas nors skriaudžia, noriu bent jau pati sau būt švelni ir gera, apsikabint save ir nupirkt plombyro, glaistyto storu šokoladu. Ir… galėčiau užsivesti dabar ir pasakot milijoną mažyčių dalykėlių, kuriais sugebu save palepinti.

O vat jis – tas žmogus, kurį buvau sutikus – elgėsi priešingai. Nenormaliose vietose verdavosi auskarus, tatuiruodavosi, ojei… Atseit per daug suaugęs, kad elementariai riešus pjaustytųsi. Ir dar gerdavo, ir rūkydavo, fu fu, siaubas. Ir jo problemos nuo viso to tik padidėdavo. Užburtas ratas. Nežinojau, kaip padėt. Vienas žymūs Amerikos profesorius kaip tik pas mus svečiavosi, jo patarimas buvo papurtyti smarkiai, kad atsimerktų. Nustotų gailėti savęs. Įdomu, kaip jam sekasi dabar. Ne profesoriui, o tam žmogui. Kai gyvenimas siunčia pamokas, jas išmokus gyventi turėtų būti paprasčiau. Maždaug savo misiją įvykdžius.

Nors iš esmės – visi mes režisieriai ir pagrindinio vaidmens atlikėjai. Jei nusprendi kurti mazochistinį siaubo filmą, kas gali Tau uždrausti.

Kokiam žanrui savąjį gyvenimą priskirtum?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

Pasidalinkite savo mintimis