Ateina saldus baubas

Pirmadienį mūsiškėj kontoroj bus uždėti paskutiniai taškai ant antikrizinio plano, ir jau tada pagaliau turėtume sužinoti, ką mes lauk, kam pinigučius apkarpys. Nes šita situacija man primena paniką milžiniškam prekybcentry, kai visi laksto be tikslo pirmyn atgal, nežinodami, kas vyksta, bet jei visi panikuoja, reiškia priežastis tikrai yra, ir ko gero rimta. Tai va man pagaliau būtų smagu sužinoti konkretų dalyką, ko aš turėčiau bijoti, nes apibrėžus problemą galima bent susidaryti veiksmų planą, kaip ją spręsti.

Vienam banke (pavadinimas redakcijai žinomas) jau su kai kuriais darbuotojais atsisveikino, o kitiems darbo savaitę sutrumpino nuo penkių iki keturių darbo dienų, tuo pačiu sumažindami algas. Va čia tai būtų vaaaaau! Pabučiuočiau sunkmetį į abu žandus! Man keturiasdešimt darbo valandų per savaitę yra gerokai per daug, sutikčiau atsisakyti kokių ten naujų sijonų ar batų už tuos kelis šimtus į minusą, bet išsimiegočiau užtat kaip!

Dar taip pat labai sąskaitos už šildymą laukiu. Vėlgi pagal nuolat girdimus gąsdinimus jaučiu reiktų tą Kauno energijos voką atplėšinėti atsisėdus, nes jei kur laiptinėj prie pašto dėžučių nukrisiu, bus ne kas. Kada gi greičiau jis ateis!

Man taip patinka žinoti. Blogas naujienas, geras naujienas, senienas. Neapibrėžtumas kelia nerimą. Vis viena visada viskas būna gerai galų gale.

Šiuo metu dar norėčiau sužinoti tokius du dalykus:

1. Kaip jaučiasi žmogus, juodai susipykęs su visais pasaulio žmonėmis, kurie dar jo ir nekenčia;

2. Ar storuliai to paties intensyvo soliariume per tą patį laiką įdega mažiau nei kūduliai? Nes spindulių tiek pat, o odos plotas didesnis, tai spindulių kiekis, tenkantis vienam kvadratiniam kūno centimetrui, storulių atveju yra daug mažesnis, taip?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Auris
2008 11 20 | 16:06

As tai gavau ta nauja darba 🙂 ir saskaita jau uz sildyma gaves… ir parasiau pareiskima del isejimo is seno darbo… nelabai patenkinti buvo… ir paciam nezinomybe po triju menesiu kas bus… aisku viena – reiks stengtis ir turbut labai 🙂

PinkCity
2008 11 20 | 16:08

Pokyčiai savaime yra gėris. Rutina yra fuj. O jau kaip sveikinu Tave su nauja būsima pradžia, tai labai, žinok!

Deividas
2008 11 20 | 17:21

o aš priešingai, norėčiau, kad ir šeštadieni ir sekmadieni duotų darbo 🙂 gaila man būtų tų kelių šimtų litų dėl poros val miego ir bimbinėjimo likusią dienos dalį, nes lyg ir dirbt turetum, bet nereikia. ;]

atsakymai į tavo klausimus:
1. puikiai 🙂
2. idega taip pat, nes spinduliuoja daug plačiau, nei reikia. Galima būtų išsireikšti, kad kuo mažesnis žmogus tuo daugiau spindulių nueina veltui 🙂

Deividas
2008 11 20 | 17:21

p.s. kaip psichologė turėtum žinot, kad “storuliai” yra nekorektiška ;]

Vytautas
2008 11 20 | 22:11

Aha apie storiulius tai aš visai galėčiau įsižeist 🙂 O į tavo klausima galėčiau atsakyt pavyzdžiu: tai pagal tavo teorija viename kambaryje stovintys tavo minimi žmonės butu skirtingo ryškumo? Veinas labiau apšviestas (į ploto vienetą patenka daugiau spindulių)? O kitas mažiau? Čia analogiškai ir su soliariumu.

Dina
2008 11 20 | 23:28

Aš tai ilgesnės dienos norėčiau, nes, kad ir sunkmetis, niekas mūsų nepraspardo, dirbti mažiau neliepia ir kaip tik atvirkščiai – visai netausoja 🙂

Palikti atsakymą