Ar ši kova arši

Sėdėjimas ant palangės apsikabinus kelius yra ne fizinė poza, o dvasinė būsena. Šilumą ir šaltį, namus ir laukymes, savą ir svetimą skiria tik plonytis stiklas, toliai sumažinti iki minimumo, ir tu mokaisi statyti tiltus, paseilėtais pirštų galiukais nutrinti ribas, jaukiai įstačius pėdas į delnus kvėpuoji savo kūno dvelksmu, ir dualumas išnyksta. Jei papilkėjęs niurzga dangus, to jau nebereikia daryti tau, jei šlapias asfaltas taškosi nykumos purslais, tu pasigarsini brazilišką sambą, nes nėra tavęs ir kitų, esate jūs, tradiciškai supainioti priežastingumo ryšiais (lyja, nes tau ramu ar tau ramu, nes lyja?).

Mano ramūs užutekiai

O rimti vyrai, ant šalmuotų galvų užsitempę geltonus lietpalčius, kantriai taiso tavo ateities kelius, stipriau įsitveri savo blauzdų, bandai patirti virpantį paauglišką kūniškumą – čia tavo pečiai, čia tavo pilvas, čia tavo užmerktos balkstienos, plazda. Ša, žaislai, – tari iškėlus pirštą, – mamytė rankoj turi tris karalius! Pokeris ant virtuvinio stalo, pokeris ant rašomojo stalo, pokeris ant kavos staliuko, pokeris lovoje. Tavo rudeninė aplyta pilna troba. Plaukų kvapas kaip deginamų lapų.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Brolis
2010 10 19 | 18:34

čia Jūsų sodyba taip atrodo?

PinkCity
2010 10 19 | 18:50

Haha… Ne visai. Bet apylinkės netolimos.

tylumoj
2010 10 21 | 1:20

kaip visada ‘suvalgiau’ su malonumu…

sėdėjimas ant palangės yra gėris. sėdėti ant palangės stebint lietų yra dar didesnis gėris. sėdėti ant palangės, stebėti lietų, klausyti braziliškos sambos yra didelis, didelis gėris:) bet turbūt pats didžiausias gėris yra nejausti trinties tarp ten ir čia, kvėpuoti pilnais plaučiais bei žaibiškai gaudyti akimirkas, kiekviena kurių yra savyje ir savimi tobula. jau kai sudedam jas kartu, gaunas dažnai nei šis, nei tas, bet atskirai jos- tobulos.

Liootas
2010 10 22 | 18:38

Džiaugčiausi, jei pasakytum, kaip padarei “Patinka” (Like) mygtukus po kiekvieno įrašo? :))

PinkCity
2010 10 22 | 18:41

Lengva užduotis: feisbuko kūrėjai tuo pasirūpino 😉

Palikti atsakymą