Apie tai, ko Tu nori

Labas!

Kaip Tu šiandien?

Turi laisvas šešias minutes? Žinau, kad turi, nes dabar naršai Feisbuke, ir kažin, kiek čia užtruksi… Siūliau vietoj to pasiryžti nedideliam eksperimentui, kuris gali maloniai nustebinti ir suteikti įdomių įžvalgų.

Pasiimk lapą popieriaus ir rašiklį, nusistatyk laikmatį šešioms minutėms, akimirkai užmerk akis, giliai įkvėpk, iškvėpk, gal net pavyktų atlikti tai su žiovuliu ar atodūsiu? Tuomet užrašyk lapo viršuje klausimą: Ko tu nori?

Laimė

Paleisk laikmatį ir visas šešias minutes nesustodama(s) rašyk viską, kas šauna į galvą. Nesistenk mąstyti racionaliu protu, leisk atsakymams kilti savaime, nefiltruok jų. Jei nežinai, ką rašyti, rašyk Nežinau, ką rašyti, bet neleisk rašikliui sustoti. Vėl ir vėl paklausk savęs Ko tu nori?.

Iš pradžių liesis atsakymai, kuriuos esi aiškiai įsisąmoninusi(-ęs), galbūt tie, kurie iš tikrųjų nėra Tavo, o primesti visuomenės ir kultūros, kurioje gyvename. Bet jei nesustosi, nestabdysi savęs, rašysi nevertindama(s) atsakymų, galbūt paaiškės daug įdomių dalykų?

Paskui užsuk čia pasidalinti potyriais, sutariam?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Živilė
2019 11 25 | 14:33

Šiaip labiausiai noriu išmokti gerai vairuoti ir nusipirkti auto, bet giliai viduje noriu kelionės, nors ir trumpos, ir poilsio nieko neplanuojant.

PinkCity
2019 11 25 | 14:36

Puiku, Živile! Ar buvai tai įsisąmoninus ir anksčiau, ar šio pratimo dėka pavyko tai sužinoti?

Palikti atsakymą