Apie tai, be ko gali gyventi

pinkkitchen.jpgVirtuvėje yra daikčiukų, be kurių gyvenimas neįmanomas, pavyzdžiui, peilis, lėkštė, keptuvė. Dauguma žmonių tais nepakeičiamais dalykais ir apsiriboja. O betgi kulinarinio smalsumo vedami kai kurie nusiperka arba būna apdovanoti, tarkim, sėklalizdžių išėmikliu. Drįstu manyti, kad tai geras būdas paskatinti save dažniau mėgautis obuoliais.

Man idealus maistas yra karštas, sūrus ir aštrus, todėl nereikia nė sakyti, kaip labai vaisiai neatitinka mėgiamų dalykų kriterijų. Kadangi vitaminus privalau gauti natūraliu būdu, reikėjo sumąstyti, kaip apgauti save. Tuo tikslu namie atsirado citrusinių vaisių sulčiaspaudė apelsinų ir greipfruktų sultims, kita sulčiaspaudė obuolių, morkų ir burokų sultims bei blenderis (nu ok, smulkintuvas) bananiniams – melioniniams pieno kokteiliams. Šiaip ne taip truputėlį vaisių organizmui įgrūdu.

Noriu pasakyti, kad turėdamas daiktą kažkokiam labai konkrečiam tikslui atlikti, dažniau būni paskatintas daryti tai, apie ką įprastai nesusimąstytum. Prieš savaitę mama, grįžusi iš atostogų, lauktuvių parvežė stilingų rožinių virtuvinių dalykėlių rinkinį. Jame radau specialų teptuką guminiais šereliais, kuris yra skirtas kiaušinio plakiniui ant bandelių arba sausainėlių užtepti. Tik tam ir niekam daugiau. Turiu prisipažinti, kad tai buvo pagrindinis dalykas, paskatinęs mane iškepti sluoksniuotos tešlos pyragaičių su obuoliais, labai knietėjo žavingais judesiukais tą kiaušinį užteplioti. Ir tikrai, buvo labai smagu! Gal netgi truputuką persistengiau ir per daug priterliojau, bet argi blogai, kad pyragaičiai tokie itin žvilgantys gavosi?

Ai, dar mintydama apie vienafunkcinius namų daikčiukus prisiminiau tokio draugo mamą, kuri dėl jų pakvaišusi, turi specialų žvakių užgesiklį, alyvuoginę (lėkštę išskirtinai šiems skanėstams) ir t.t. Žavu?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Laura
2008 09 18 | 13:43

Labai smagūs tokie daikčiukai 🙂 Aš irgi esu jų maniakė, tik dažnai atsispiriu pagundai įsigyti – blaivus protas laimi. Daiktas, turintis vieną funkciją, man atrodo geresnis ir kokybiškesnis už daugiafunkcį. Todėl specialus vyno atidarytuvas patogesnis už tokį, kuris prilipdytas prie kito įrankio ir pan.

jusstinas
2008 09 18 | 16:02

Kaip ir su achujienais telefonais. Man smagiau, kad telefonas atlieka skambinimo funkcija, fotoaparatas savo, o muzikos grotuvas groja tik muziką. Ir apsipirkinėti smagiau tam tikro produkto parduotuvėse, nei ale prekybos centruose, kur gali rasti visko nuo druskos iki apatinių. Žodžiu, ta viena funkcija kartais atrodo labai mielai. 🙂

shiny
2008 09 19 | 17:59

Žinok dar tas teptukas labai tinka ir pavyzdžiui grilinamą mėsą tept kažkokiais spec grilinimo skysčiais! gal labiau į tavo mėgstamų maistų kriterijus pataikytų tada (:

Darbasnamie.lt
2008 09 23 | 11:45

Jo… moterys kita planeta. Skaitau ir nieko nesuprantu.

1celebrities
2022 02 17 | 16:53

1advocacy

Palikti atsakymą