Apie šimtą reikaliukų

Tikrų tikriausia teisybė, jog turint daugiau laiko jo vis mažiau užtenka. Šimtai reikalų reikaliukų, neįsivaizduoju, kaip viską spėčiau, jei dar ir dirbti reikėtų, nors tikriausiai viskas kažkokiu stebuklingu būdu visgi tilptų į tas pačias dvidešimt keturias valandas.

Gi nusprogo mano hardas (brolis iškilmingai ta proga dešimt kartų dainą apie šį faktą sugrojo), teko ieškotis naujo kompiuterio (nes jau tikrai reikėjo viso naujo), svetainę pavasariop atsišviežinti nusprendėm, tai vien kiek kelionės po baldų parduotuves užima! Taipogi visos kitos dienos reikia interjero centrams aplankyti, tapetus renkantis. Dar tas Berlynas! Nusipirkom vakar bilietus per Ryanair‘ą, bet aš šiąnakt pusę nakties dėl to nemiegojau, niekad neteko man naudotis pigių skrydžių kompanijos paslaugomis, nujaučiu, kad ši patirtis bus nepakartojama ir nepageidaujama pakartoti. Už kiekvieną pasisukimą mokėti, tai kas gi čia per pigūs skrydžiai? Ir tiesa, kaip ten istorija su tais mokamais tualetais baigėsi? Tik vienas vienintelis privalumas, kad iš ir į Kauną parskraidina, ne į kokią Palangą… Dar taipogi suuodžiau, kad naktį iš Berlyno grįžus ryte teks į Login‘ą Vilniuje važiuoti, labai pasikliauju kolegų blogerių geranoriškumu mane į ten ir atgal parvairuoti, nes kitaip jau visai bus.

Kaip jau rašiau, dar kartais mašiniukui kokios pagalbos prireikia, knygų ir filmų nė velnio tiek, kiek žiemos mėnesiais, nesunaudoju. Plius prie visų šitų reikaliukų jaučiu pareigą kaip tikra namų šeimininkė trijų patiekalų garuojančią vakarienę patiekti, kambarius sutvarkyti ir su šuniu užsiimti. Tada pažiūriu, kiek dienų jau tinklaraščio neatšviežinau, ir klausiu akis dangun užvertus: kas vagia mano laiką?

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 7

9 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Eugenijus
2009 04 15 | 13:54

Sprendziant is aprasymo… svetaine:D

“Nusipirkom vakar bilietus per Ryanair‘ą, bet aš šiąnakt pusę nakties dėl to nemiegojau, niekad neteko man naudotis pigių skrydžių kompanijos paslaugomis, nujaučiu, kad ši patirtis bus nepakartojama ir nepageidaujama pakartoti.”

O va cia be reikalo gasdiniesi. Skridau su jais ne viena syki ir likau patenkintas. Tik nepatinka tai, kad bilietai be sedimu vietu t.y. visi kaip i autobusa sueina ir seda kur papuole, o lietuviai tokio budo zmones, kad nori visur but pirmi tai verziasi prie norimos vietos alkunem besiirdami… + man rodos pas juos daugiau ir tankiau sedyniu prispigeliuota:D Na bet menka beda juk valanda ar dvi skrendi tai galima pakentet.

Tamagochi
2009 04 15 | 14:39

heh kai paminėjai “svetainė”, tai iš karto apie web pagalvojau. Tik po to prisiminiau, kad kai kurie žmones dar ir šiaip turi svetaines 🙂

o su RyanAir viskas tvarkoje turėtų būti – tu gi dar kai iš Kauno pati. Vieninteliai niuansai, kad mažiau vietos kojoms ir šiek tiek labiau ūžia salone. Taigi nepamiegosi.

PinkCity
2009 04 15 | 15:10

Ne vieninteliai, ne vieninteliai tie niuansai. Teko girdėti, kad anei valgyt, anei atsigert nemokamai neduoda… Ką jau bekalbėt apie pramogas!

siesta
2009 04 15 | 16:07

tai, kad ir amžinatilsį Flylalas ir airBaltic’as valgyt nemokamai neduoda…

Tamagochi
2009 04 15 | 16:09

tai liaudis ten yra prisitaikiusi – mikliai išsitraukia sumuštinius 😉

PinkCity
2009 04 15 | 16:11

Jau tik nereikia, va ką tik į ir iš Tenerifės su flyLAL (dabar jau flyLAL Charters, bet rožinė spalva ir byrantys lėktuvai išliko) skridau, tai aišku, kad davė sultyčių, paskiau užkandos bei karštą patiekalą, paskiau deserto su kava.

anda
2009 04 15 | 17:44

Tai, kad “flyLAL” ir “flyLAL Charters” nevisai tas pats. Kiek teko skrist su “flyLAL” maistukas buvo tik mokamas.

Senegalo upė
2009 04 18 | 22:17

Aš tai kažkaip visaip taip mąstau, kad nemokamai duoda valgyt, kai daugiau/brangiau sumoki už skrydį…. pvz-ilgesnis nuotolis…Arba verslo klasė:)
O į Tenerifę tai gal buvo užsakomasis skrydis…tai ir buvo viskas “įskaičiuota”

PinkCity
2009 04 19 | 19:42

Ai, na nesvarbu, nenumirsiu gal kaip nors iš bado, tik sakau, nors nei verslo klase nesu skridusi, nei dėl maisto už skrydį brangiau mokėjusi, bet man neteko skristi lėktuvu ir negauti valgyti, todėl man atrodė tai natūralus ir savaime suprantamas dalykas.

Palikti atsakymą