Anaïs Nin: Paukšteliai. Erotika

Anaïs Nin PaukšteliaiTie, kurie mano, kad knygų aprašymai šiame tinklaraštyje yra tik knygų aprašymai, klysta.

Ji visad atrodė tarsi tik ką pakilusi iš lovos su meilužiu arba tuoj ten atsigulsianti.

Susidėlioja tokia grandinė: Millerio knygosfilmas apie Millerį, pamatytą Anaïs akimis – Anaïs knyga. Žiauriai norėčiau perskaityti daugiau šios autorės kūrinių, nes iš biografijos beigi kitų šaltinių sprendžiu, kad moteris ji buvo tikrai ne eilinė, bet kad į mūsų kalbą išversti tik šitie maži Paukšteliai. Na, nors tiek.

Tai buvo apsvaigimo, apakimo metas, kai gyvenama tik rankomis, lūpomis ir kūnu.

Tiesą sakant, šie apsakymai – pirmieji erotinės literatūros kūriniai, kuriuos teko skaityti, tai palyginti nelabai turiu su kuo. Paprastai, kai rašytojai romanuose įterpia sekso scenas, vyrų autorių atveju jos būna ypač atviros ir gašlios, o moterų – subtiliai apdangstomos užuominomis. Anaïs gi puikiai išlaiko viduriuką! Jos apsakymuose vienodai svarbi ir jaudinanti galimų santykių nuojauta, ir pačios meilės scenos su detalizuotais aprašymais.

Aš myliu tave, nes tu man primeni Europą, ypač Paryžių. Nežinau, kas yra tame Paryžiuje, bet net ore ten tvyro juslingumas. Kaip užkratas. Tai toks žmogiškas miestas. Nežinau, ar tai todėl, kad porelės nuolat bučiuojasi gatvėse, prie staliukų kavinėse, parkuose. Jie apsikabina taip laisvai, sustoja ilgam giliam bučiniui ant šaligatvio, metro įėjimuose. Galbūt tai, o gal minkštas oras. Nežinau.

157 nedideli jaukūs puslapėliai.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 13

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

GinG
2010 04 27 | 15:38

Pavasaris 😀
Aš pradėjau pirkti knygų ir kitomsi kalbomis- labai įdomi patirtis ir nauda! 🙂

AUSRA
2010 05 03 | 19:43

“Aš myliu tave, nes tu man primeni Europą, ypač Paryžių. Nežinau, kas yra tame Paryžiuje, bet net ore ten tvyro juslingumas. Kaip užkratas. Tai toks žmogiškas miestas. Nežinau, ar tai todėl, kad porelės nuolat bučiuojasi gatvėse, prie staliukų kavinėse, parkuose. Jie apsikabina taip laisvai, sustoja ilgam giliam bučiniui ant šaligatvio, metro įėjimuose. Galbūt tai, o gal minkštas oras. Nežinau.” LABAI GRAZUS ZODZIAI

Palikti atsakymą