Vilijampolės tilto atidarymas

2008-11-19

Neretai į mano tinklaraštį skaitytojai ateina su užklausa „eismo kamštis Kaune”. Kadangi gyvenu toje Neries pusėje, kurią nuo visų senamiesčių ir naujamiesčių skiria tiltai, esu kuo kompetetingiausia kamščių klausimu. Šių metų kovo 8-ąją, pagerbiant moteris, uždarius Vilijampolės tiltą remontui, automobilių srautai ypač pagausėjo Varnių bei Islandijos pl. tiltais. Na, mano mama dar mėgsta per Vakarinį aplinkelį prasukti. Dabar, kai darosi vis tamsiau ir slidžiau, dažniau vienas kitas mašiniukas kamštyje ir pasibučiuoja, todėl laukiančiųjų eilių nesutrumpina nei važiuojantys šalikelėmis. Teigiami aspektai – prie tiltų Jonavos g. esančios sankryžos pradėtos reguliuoti šviesoforais, tikiuosi, jie nebus išjungti Kauno automobilių gyvenimui sugrįžus į įprastas vėžes.

Vilijampolės tiltą planavo remontuoti apie metus, paprastai šie procesai užsitęsia ilgiau. Tačiau jau tikriausiai prasidėjo stebuklingas Kalėdų metas, nes pasiteiravus Kauno savivaldybės tarnautojų, gavau atsakymą, jog Vilijampolės tiltas bus atidarytas jau naktį iš gruodžio 5-tos į 6-tą! Šių metų! Taigi beveik po poros savaitėlių, ponai ir ponios, galėsite mauti Jurbarko g. tiesiai į Pilį ir toliau, kur jums reikia, ir paliksite pagaliau Islandijos pl. man ramiai per dešimt minučių į darbą atvažiuoti. Ai, beje, būkite atsargūs – jie Jurbarko g. perbraižė linijas – link Pilies dabar yra viena, o nuo jos – dvi eismo juostos, priešingai, nei buvo anksčiau. 75 litai bauda už važiavimą „kaip papratus”, jeigu ką. Nors gal atidarius tiltą vėl perbraižys, būkite atidūs kelio ženklams. Kaip ir visada.

Vilijampolės tilto atidarymas gera žinia ne tik vairuojantiems – kai pažiūri į laikinai pakeistas viešojo transporto schemas, tai pagalvoji vajetau vajetau, iš Centro į Šilainius važiuot per Savanorius? Linksmieji kalneliai kažkokie – aukštyn žemyn aukštyn, o autobusai taip gerai traukia… Žodžiu tuoj tuoj gyvenimas kauniečiams ir miesto svečiams žymiai pagerės. Paplojam tilto remontuotojams?

***

Informacijos atnaujinimas – Vilijampolės tilto atidarymas nukeltas į gruodžio 12 d.

7 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams