Spalvos, skaičiai ir psichikos nuokrypiai

2009-02-03

Antras kartas mano gyvenime, kai tinklaraštyje viešinu spaminį el. siuntinį, bet man tikrai neramu. Žiū, kokie skaičiai yra apskritimuose:

Ir paskui diagnozė: jei skaičius įžvelgi visuose apskritimuose, vadinasi Tu sveikas. Jei nematai skaičių keliuose apskritimuose, greičiausiai esi daltonikas.

Bet va jeigu nematai skaičiaus tik viename apskritime, tai jau tada laikykis:

Nematai skaičiaus 1-ame apskritime: padidėjusi agresija, konfliktiškumas. Rekomenduojama daugiau dėmesio skirti kontrastiniam dušui ir fiziniams pratimams.
Nematai 2-ame: mažesni protiniai sugebėjimai.
Nematai 3-iame: apsirijimas. Didesnis davinys, daugiau fizinių pratimų, vengti sėdimo darbo ir darbo virtuvėje.
Nematai 4-ame: sadizmas. Jei forma lengva, rekomenduojama paskirti į mokymo dalinį, jei forma sunki – į disciplinavimo poskyrį.
Nematai 5-ame: latentinis (paslėptas, nuslopintas) homoseksualizmas. Gali pasitaikyti susižavėjimo savo lyties asmenimis atvejų.
Nematai 6-ame: šizofrenija. Rekomenduojama nuodugni psichiatro apžiūra.

Aš šį el. laišką gavau jau ne pirmą kartą, ir net tiksliai žinodama, koks skaičius ten viename apskritime turi būti, vis viena jo neįžvelgiu. Nu niekaip! Ir dar man nesuvokiama, nors šešis metus paskyriau nuodugnioms psichologijos studijoms, kaip tas neįžiūrėjimas gali atspindėti mano psichikos būklę?

Prisipažink, kad ir Tu nematai, a? Tai, ką turėtum įžvelgti, nespalvotu vaizdu pateikiama čia.

27 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams