Julija Timošenko vs. mūsų politikės: kur žiūri Petruškevičius?

Politika domiuosi minimaliai, tik tiek, kiek reikia bendram išsprusimui bei guviam kasdieniniam pokalbiui palaikyti. Nes, kaip jau ir sakiau, mano gyvenimui politikų sprendimai mažai reikšmės turi. Daug labiau man rūpi stilius!

Ir būna taip baisu, kai matau moteris politikes, jetau. Bandau įsivaizduoti jų pajamas, ir kiek visokio grožio galima už visa tai nusipirkti, tada vėl pažiūriu į jų kostiumėlius, “pagyvintus” margaspalviais šalikėliais, ir, o šakės! Visuomenės dėmesio centre, vieši asmenys, nuolat fotografuoja filmuoja…

Betgi yra šioj žemėj viena paguoda, leidžianti man neprarasti vilties, kad grožis išgelbės pasaulį:

Aš nesu kvaila iki galo, ir suvokiu, kad ten visokis protokolas varžo laisvę ir panašiausiai, bet kodėl būtina vyriškai nusižarinti plaukus ir įsisprausti į tuos neįsivaizduojamo nuobodumo aprėdus? Iš viso, kur tos mūsų politikės jų randa pirkti? Yra specialios parduotuvės, kur pardavėjos konsultuoja: užmaskuodamos savo moteriškumą ir subtilų žavesį tapsite kietesnėmis?

Jėgų jėgiausia yra, kad Julija Timošenko ne tik turi savo su niekuo nesupainiojamą stilių, bet jį dar ir pop žvaigždės mėgdžioja (spėk dėl ko plaukus auginu)!

Aš net knygą apie ją pradėjau skaityti. O jei kada tapsiu garsi, irgi stiliuką palaikysiu. Tai pažadas.

***

Mane iš anksto nervina komentarai, nes žinau, kad sakysi ten svarbu protas, pažiūrėk į Valinskienę ir panašiai. Nu betgi Julija tai ne kvaila! Kas trukdo protingam žmogui gražų rūbą nusipirkt? Va kur klausimas.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 8

24 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

benamis
2009 02 02 | 15:10

Nes bobikės naktimis ir įstatymus priiminėja ir su vyrais retai susitinka (normaliais), ir da kažkokius žurnalus niekinius apie madą skaityti neturi laiko, bo joms svarbiausia mūsų žmogelių problemos, per jų sprendimą ir neturi bobikės laiko savimi pasirūpinti.
bo triūsia triūsia dėl Lietuvėlės…
kas trukdo protingam žmogui rūbą nusipirkti?
Tavo klausime slypi atsakymas; protas. Pasižiūrėk į pačius protingiausius mokslo žmones, ne žmonės, o žiūrkės.
O kai triūsia bobikės dėl lietuvos taigis gaunas, kad su daug oficialių vyrų būna ir užsimano būti panašios į juos 😀 nes tipo vyrai protingesni, nors šiaip kažkokia lygybė yra.

shiny
2009 02 02 | 15:31

Na tikrai yra daug pasaulyje moteru kurios dar labiau uzsiemus negu musu seimunes bet kazkaip randa laiko ir atrodyt reprezentatyviai, gerb benami (: taip kad argumentas nevykes.

vieshas asmuo yra vieshas asmuo, ir nori nenori keliami aukstesni kriterijai isvaizdai negu atokaus kaimo bibliotekininkei (:

zodziu, pinkcity – pritariu. ypac shukuosenos – tragedija kaip is sovietiniu filmu kai rodo “dalykines moteris”.. bveh!

aisku, pradetu puoshtis tai vel negerai, pradetu rekt visi kad va puoshiasi, laika shvaisto, o zmones skursta.. visiems neitiksi (:

wriedna
2009 02 02 | 15:37

Nežinau kur atsakymas 🙂 Tiesiog esu pastebėjusi, kad vienos tiesiog turi įgimtą eleganciją ir įgimtą (o gal ir išsiugdytą) stiliaus pojūtį:) Julia visada buvo elegantiška ir žavi moteris, ji net su popieriniu maišu atrodytų žaviai:). Ji kasą susipynė, kad būtų panaši į Liesią Ukrainką (nacionalinę Ukrainos heroję), bet ta kasa jai taip tiko – super! Ir nesvarbu, ar tai jos ar stilistų parinkta įvaizdžio detalė.
Gal Lietuvos politikės bijo būti žaviomis? Nežinau 🙂 Gal mano, kad pasipuošusios ir susitvarkiusios neatrodys tokios rimtos/protingos ir vertos dėmesio pašnekovės? Galiu tik spėlioti. Spėju, jos mano, kad rūpinasi savo stiliumi ir jį turi:)

benamis
2009 02 02 | 15:45

shiny
bet čia juk Lietuva, o ne platus pasaulis 😀
Čioa kartais viskas sukasi kitaip nei likusiame pasaulyje.
O mūsų seimūnės gal irgi turi įgimtą stiliaus pojūtį, tik tarybinių laikų labiau?

PinkCity
2009 02 02 | 15:57

Ir Ukrainoj buvo tarybiniai laikai, ir Julia jau ne piemenė – kitą rudenį 50 stuktels…

benamis
2009 02 02 | 16:01

Na pasižiūrėjus į lietuvaites ir Julia, tai kaip diena ir naktis.
Klausimas kodėl: mano galvoje lieka atviras..
Bo aš čia ir vienaip mąsčiau ir kitaip ir nė pro kur.
Fenomenų kraštas.

siesta
2009 02 02 | 16:31

tiesiog mūsų politikėms trūksta estetinio grožio jausmo ir gerų stiliaus patarimų. užtat ir rengiasi kostiumėlius iš gariūnų.

Justas
2009 02 02 | 16:38

Kaip tik šiandien sutikau Mantuką su viena poniute atliekant pavedimą už apartamentų filmavimą jo laidoje greičiausiai. Politikės nemokios, kad apie jas Mantukas kalbėtų.

O dėl Julijos kasos – tai ta kasa – tik perukas:)

benamis
2009 02 02 | 16:44

O jei politikės ir mokėtų mantukui pinigėlius įdomu ar apie jų garderobą šis stiliaus genijus gražiai atsilieptų?

PinkCity
2009 02 02 | 16:51

Justai, jau nereikia lia lia, ieškodama Julios nuotraukų mačiau visą seriją, kaip ji išsipininėja tą kasą ir lieka ilgais garbanotais plaukais, per kažkokią spaudos konferenciją ji tikriausiai taip darė prispirta žurnalistų abejonių kasos tikrumu. Kaip tyčia dabar tų foto nerandu.

Justas
2009 02 02 | 17:21

Jovita, kad ir kokie Julijos plaukai dabar – koks skirtumas. Tik aš irgi esu matęs nuotraukų, kur ji trumpais plaukais ir be peruko:) Kadangi ji jau senokai politikoje, tai per tiek metų spiriama žurnalistų laisvai ne vieną kasą galėjo atsiauginti:)

Tamagochi
2009 02 02 | 20:03

na protas aišku svarbu einant tokias pareigas, bet ar daug žmonių Lietuvoje žino pvz kas yra Latvijos ar Estijos premjeras? O va apie Juliją girdėję visi. Gal ji ir ne pačios geriausios reputacijos politikė, bet savo šalį garsina geriau nei 10 pasamdytų įvaizdžio specialistų.

Mūsų seimo jauniausia narė irgi su tautiniu kostiumu buvo pasipuošusi – tai vilties Lietuvai yra 🙂 Tiesa, žurnalistai tada bandė ją sudirbti, kad savo idealu pasirinko J .Tymošenko.

Artūras
2009 02 02 | 20:57

O aš kažkaip skaitydamas iš karto prisiminiau, kaip Juozukas L.Graužinienės įvaizdį gerino ir kokia buvo rekacija….

Ir pati Loreta po to, atrodo, nusprendė Juozuko paslaugomis nebesinaudoti

http://subjektyvi.blogas.lt/372499/mielas-juozuk-sos-gelbek-l-grauziniene.html

Ginger
2009 02 02 | 21:02

Na, aš apskritai iškelčiau klausimą, kiek Lietuvoje moterų turi savitą stilių… Vilniuje dar galime pamatyti įdomesnių variantų, bet imant visumą – liūdnas vaizdas. Prancūziški manikiūrai ir elegantiški baltinukai – dar labai geras variantas :))) Estetikos pajautimas labai ribotas ir nuobodus iki skausmo.

PinkCity
2009 02 02 | 21:26

Hahaha, rimtai, gi ne visiškai abejingi stilistai mūsų politikos žiedams! P. Loreta nurodytame įraše esančioje nuotraukoje labai primena Robiną Williams’ą filme Mrs. Doubtfire 😀

Artūras
2009 02 02 | 21:49

Bet Mrs. Doubtfire irgi stilius…:)

Siesta
2009 02 02 | 21:58

va va, aš tąją damą irgi prisiminiau 🙂 pakankamai juokingas Juozo eksperimentas buvo…

Auksinis kardas
2009 02 03 | 20:40

Puikus įrašas!

Darius
2009 02 03 | 20:57

Ne kvaila Julija, ne kvaila.. Jaunystėje neblogą uošvį gavo. 🙂
Kas dėl lietuvių politikių. Grybauskaitė yra laikoma stiliaus etalonu, apie tai buvo kalbėta su dizaineriais. Buvo rašyta, jog viskas yra neprieštaringai suderinta. Deja, šaltinio neatgaminsiu.
O čia daugiau apie mūsų parlamentarių įvaizdį:
http://www.alfa.lt/straipsnis/10237887

c
2009 02 04 | 16:43

mmm… mano mociute irgi tokia kasa turejo… pries 50 mazdaug…

GinCherry
2009 02 09 | 12:31

Manau sita sukuosena ne Julijos “ishmislas” nors ji pati tikrai labvai zavi ir si sukuosena jai tinka, bet paziurejus i kitus idetus pavyzdzius kaipo Siena Miller, man priesh akis ishdygsta ne Timosenko, o Frida Kahlo…

Povilas
2009 02 20 | 15:20

Bet tu klaune. Jei neišmanai to, apie ką rašai, gal nerašyk?

“Jėgų jėgiausia yra, kad Julija Timošenko ne tik turi savo su niekuo nesupainiojamą stilių, bet jį dar ir pop žvaigždės mėgdžioja (spėk dėl ko plaukus auginu)!”

J.Timošenko kasa, ne jos stilius, o taip vadinama ukrainietiška kasa. Ją Timošenko pasiemė bandydama pabrėžti savo nacionalinius jausmus ir pagarbą Ukrainos tradicijomis. Rusės ir nevengia naudoti šios “chochlų” kasos… Taip, kad prieš rašydama kartais pamąstyk, ką rašai

Povilas
2009 02 20 | 15:21

Ir… Žvaigždės kopijuoja ne Timošenko, o slaviškąjį stiliu. Čia turėjo būti aname komentare.

jovita
2010 12 18 | 18:23

musu politikes senamades,ta pati per ta pati nesios kol nesunesios:(stiliaus visai nera siaubas,man butu geda save taip rodyt politikes vietoj

Palikti atsakymą