PinkCity keičia gyvenimus!

2009-04-05

Gerai, pati žinau, kad pavadinimas kiek įžūlokas, bet ai…

Kai mąstau apie galimą savo svajonių darbą, visad pirmas kriterijus būna galimybė teigiamai pakeisti kito žmogaus gyvenimą. Tikriausiai po tuo slypi didžiulė egoizmo, savimeilės ir gal net didybės manijos klasta, tačiau būtent tokį darbą manau esant vertingu bei prasmingu (čia Tau ne kokia personalo vadyba ar marketingas, kurių tikslai yra versti žmones nesąmoningai prinešti kuo daugiau pinigėlių į valdovo vadovo irštvą). Kilnaus tikslo išgelbėti bent vieną sielą vedama stojau į psichologiją, dėl to paties dabar svajoju tapti rašytoja (mano gyvenime didžiausi teigiami pokyčiai įvyko būtent ištiesus ranką psichologams bei knygoms). Deja, kol kas pinigus užsidirbau tik nešdama pelną darbdaviams, o ne dvasinę gaivą sieloms…

Tad įsivaizduok, kokia nepaprasta pakylėjimo būsena mane apima, kai gaunu nuoširdžius padėkos laiškus apie tai, jog savo rašliavomis, dėstomomis pinkcity.lt, pakeičiau kažkieno gyvenimą! Vien jau tai, kad įrašu praskaidrinu dieną, priverčiu šyptelti ar įkvepiu išsikepti obuolių pyragą ir sukirsti jį saulėtame balkone, yra ypatingai smagu (ir glosto mano švelnią neaprėpiamo dydžio savimeilę), bet jei nors mažuoju piršteliu pastumiu asmenybiniams pokyčiams, tai jau čia iš viso yra mano įsivaizduojamos gyvenimo misijos pildymasis ir milžiniškas galingas uau!

Va, pasigyriau. Mano gyvenimo filosofijos teigimu, gerais dalykais būtina didžiuotis ir girtis, nes kitaip liks tiks dejuoti ir skųstis blogaisiais…

Ir tada galvoju velniop tikrai tuos, kurie komentaruose nuolat klaidingai ir būtinai neigiamai interpretuoja mano sakinius, kad neva aš pykstu ant pasaulio, pavydžiu Sabutytei ir iš viso esu puskvaišė rožinė kiaulaitė, argi iš šios spalvos su amžiumi neišaugama? Aš atsimenu visus tokius komentarus, bet sakau – velniop! Jeigu žmogui neužtenka proto neerzinti savęs kvailais įrašais tiesiog liaujantis prenumeruoti ir lankytis čia, tai jam jau niekas nepadės. O jeigu aš turiu savyje vieną kitą pozityvią rožinę kibirkštėlę ir nuoširdaus noro ja dalintis, tai ir dalinuosi!

P.S. Man tikrai labai smagu gauti laiškus. Jei turi ką pasakyt, neabejodamas rėžk viską į esu at pinkcity.lt, sutariam? Komentarai taip pat dažniausiai yra ypač maloniai laukiami!

11 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams