Neapsisprendimas

2009-09-09

Ką man daryt? Visą pavasarį ir vasarą prabimbinėjau, į darbo skelbimus net akies neužmesdama, teisindamasi, jog ruošiuosi vestuvėms ir apskritai, vasara – atostogų metas. Dabar gi rugsėjis įžengė gyveniman, vykdydama sau duotus pažadėlius, sėdau rimtu veidu prie kompiuterio, išsiunčiau keletą CV, mane, aišku, pakvietė į pokalbį, visko daug gražaus pažadėjo, išskyrus tai, dėl ko paprastai ir einama dirbti – pinigų. Jų mokėtų kažkiek, bet nepakankamai.

Būčiau buvus nuovoki, iš karto būčiau padėkojusi ir atsisveikinusi, betgi ne – kaip kvaiša pažadėjau apsvarstyti ir paskambinti, ar mane tenkintų galimybė dirbti už pusiau juokingą sumą. Ir dabar neduoda man ramybės visi tie už ir prieš, nu ką daryt?

Už: vis viena dykai namie sėdžiu, o dar ir orai rudeniškai subjurs, nei pasideginsiu, nei ką, per keletą mėnesių kažkokia suma pinigų vis viena susidarytų, vadovė visai nieko tokia, darbas netoli namų, jokių šūdinų personalo apskaitos dokumentacijų, grynas psichologinis „softas“, patirties daugiau įgyčiau, kad paskui geresnį darbą su geresniais pinigais gaučiau. Be to, gi gal vis dar ekonominis nuosmukis tęsiasi, gal visur algos mažesnės?

Prieš: už tiek mažai pinigų dar niekad gyvenime nesu dirbusi, tai velniam tie visi bakalaurai, magistrai ir trys metai tiesiog tokio darbo patirties? Kad žemyn krisčiau? Esu laiminga vadovaudamasi principu, kad reikia daryti tai, ką nori, o į šitą darbą rytais keltis aš jau iš anksto nekenčiu… Be to, planavau per keletą artimiausių savaičių nuvykti prie Baltijos jūros, o per keletą mėnesių – ir prie kokios nors šiltesnės jūros ar vandenyno, o čia būtų ate ate mano gražiems planams. Jau visai nuprotėdama iš nežinios, kaip apsispręsti, ėmiausi burtų, ir jie ne vieną kartą man patarė neiti ten dirbti.

Ir šitas įrašas gimė gulint saulės nutviekstoje dobilų pievoje su knyga ir linksmai išdykaujančiu šuneliu šalia (2009 09 09 devynetų šventę nusprendėme simboliškai paminėti 9-tame forte, iš čia ir nuotraukos), tai tikrai nepadeda nuspręsti teigiamai darbo atžvilgiu… Gal kas dar kokių burtų žinot? Bandžiau atsakymą susapnuot, bet sapnuose pavyko apsilankyti tik būsimame mamos gimtadienyje.

***
P.S. Čia 500-tasis pinkcity.lt įrašas, būtų gražu 500 prenumeratorius ta proga turėti. Bet va. Užsiprenumeruok, niekšeli, jei dar nesi to padaręs, o skaitai.

26 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams