Mmm. Mėlyna. Meilė.

2008-02-14

Kas sieja populiariausias svetaines – delfi.lt, one.lt, takas.lt, autoplius.lt, balsas.lt, klase.lt, draugas.lt, bei lankomiausius tinklaraščius – nezinau.lt, zudykreklama.lt, pocius.lt, zilionis.net, radiocool.lt? Be jokios abejonės, jie kuria paklausų turinį, tačiau kiekvienas tai daro savaip. Bendras jų bruožas – svetainės dizaine vyraujanti mėlyna spalva. Plačiau apie tai samprotauju šiandien svečiuodamasi Karolio tinklaraštyje su įrašu „Visiems patinka mėlyna: spalvų pasirinkimo reikšmė svetainės psichologiniam patrauklumui“.

Vakar mylimiausia sesutė davė man paskaityti mėlyną knygą (kurią ji iš tiesų yra padovanojusi mylimiausiam broliukui):

arklio-dominyko-meile.jpg

Iš tiesų nuostabus Vytautas V. Landsbergio ir Sigutės Ach kūrinys. Nors “Arklio Dominyko meilė” išrinkta geriausia 2004 m. vaikų knyga, suaugę (arba suaugę tik tiek, kiek aš, sesytė ir brolis) ten gali rasti tokių mielų ir išmintingų dalykų! Visų pirma mane sužavėjo stebuklingi rytai laukinių gėlių pievoj, pilni tiršto rūko, nes pati miglom nuolat apsikrečiu.

linksmas-arklys-dominykas.jpg

Smagu buvo skaityt knygelę Meilės dienos išvakarėse, nes joje pasakojama apie taurius arklio jausmus rugiagėlei (vėl mėlyna!): „…aš jus mylėsiu visą gyvenimą, net jeigu jūs ir susirgtumėt, net jeigu ir numirtumėt – vis tiek!”.

svelnus-prisiglaudimas.jpg

Pagrindinis veikėjas pasižymi sveiku požiūriu į pasaulį: „…man nieko nereikia, – nusišypsojo Dominykas, – nes viską, ko man reikia, aš turiu. O jei ko neturiu, tai, vadinasi, nenusipelniau ir todėl man to nereikia.”

labai-namo-lekiantis-dominykas.jpg

Sigutės Ach kūrybinių sugebėjimų tikriausiai niekam nereikia pristatinėti. O jau tie iliustracijų pavadinimai! Pvz.: „Begalinė dainuojančių rugiagėlių pieva ir arklys Dominykas, užmigęs taip, kaip užminga įsimylėjėliai, kai išsipildo jų sparnuotos svajonės”.

Visiems, švenčiantiems Meilės dieną ir ją ignoruojantiems, linkiu šįvakar užmigti būtent tokiu miegeliu…

6 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams