Mes roko dievais tapsim šiąnakt!

2009-08-07

Man jau būtinai reikia normalaus veidrodinio fotiko, nes kai gaunu tas visas akreditacijas, reikia arba skolintis, arba pūkšėti ir nevaidinti didelės fotografės, pvz.:


PinkCity@Bliuzonaktys © Laimikis.lt

Kita vertus, aš jau ir šitą brangenybę tingiu tįsiotis, o jei nusipirkčiau normalią patranką, kuri žymiai nusvertų mano mergaitišką petį, iš viso praeitų noras fotografuoti, jaučiu. Ai, nu.

O šįvakar gi jau roko naktys, jėi jėi jėi, labiausiai laukiu tų, kuriuos jau esu mačiusi ant scenos gyvai: Requiem, Suicide DJ‘s ir Bix‘ų (pastarųjų iš arti klausiausi vos ne dešimt kartų, jaučiu). Dar The Hobos ir Sportas įdomūs. Visiems kitiems leisiu mane nustebinti ir sužavėti! Tie hedlaineriai skandinavai labai jau pikti atrodo, bet tai kas, aš kažkaip labai greitai moku susitapatinti su festivalio atmosfera, ir paskui kitą dieną svarstau – nuo ko čia man taip kaklo raumenis skauda? Pasirodo, būnu galvą gerai iškračiusi!

Ir dar pirmą kartą išbandau tokią naujovę, kaip važiavimas į festivalį su nepažįstamais žmonėm, nes su draugais susikooperuot neišeina, mazdulė sakė savaitgalį norinti pailsėti, o ir šiaip – daug pigiau gaunasi! Likus mažiau nei parai iki kelionės nuvariau į netranzuok.lt (nes tranzuojant reikia bagažą iki minimumo sukrauti, o tai jau tikrai ne man, atleiskit), susiskambinau ir sakė gerai! (žiūrėsim, kaip bus) (bet tikiu, kad bus fantastiškai) (nes ir orai puikūs, ir muzika, ir vietovė) (tai iki tada)

2 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams