Maldos buvo išklausytos ir šiluma užliejo!

2009-04-27

O savaitgalį buvo beprotiškai daug saulytės, vėl aš pusnuogė ir visi spinduliai ant manęs! Buvo Kaunas Jazz ir nesuskaičiuojamas kartas, kada aš jame.

Ir dar šios savaitės orų prognozė – kas gali būti labiau džiuginančio?

Mano patiesaliukas jau paruoštas, sumuštiniai tepami, šuo įspėtas (tikrai nenusiminė), ir savaitė atkišus nuogą bambą saulei – suplanuota! Ai, jau net lovos neklosiu – šiandien planavau patalynę pervilkti, padarysiu tai dangaus šviesuliams taip nebespiginant, viską tada tik dirbsiu ir prie kompo tada sėdėsiu, ir vidurdienį prie puodų keptuvių beigi indų, skirtų gaminti orkaitėse, nestoviniuosiu; kai toks oras! Na gerai, šiandien tai dar šiandien, dėl tų kelių laipsnių žemiau idealiosios dvidešimt penkerių temperatūros leisiu sau ir kelias parduotuvėles senamiestyje aplankyti, bet ryt poryt, kai ore tvyros bei sklandys tobuloji šiluma, jaučiu, gal net žadintuvą reiks nusistatyt?

Tada bandau įsivaizduoti save sėdinčią tvankiame kabinete su dūzgiančiu kondicionieriumi, įnikusią į beprasmiškus dokumentus ir monitoriaus apšviestu veidu… Brrr, net šiurpas nukrato. Tiesa, aš ir namie pakankamai sau darbų prisimąstau, džiugu, kad jau praėjusią savaitę baigiau svetainę įrenginėti ir puošinėti (taip taip, svetainę – kambarį, kuriame priimami svečiai. Ne virtualūs), netgi porą vakarų ir lankytojų apžiūrinėtojų bei linksėtojų galva buvom sulaukę. Sakau, jei dar šiandien senamiesty ryškiai žalią arba raudoną vazelę rasčiau, būtų mano darbas ties tuo dalyku baigtas.

Na tai aš jau varau, garsiai niūniuodama šitą:

8 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams