• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Levitacija

  2007-10-24

  Debesys turėtų jaustis laimingi, krantai alsuoti ilgesiu, o palangės išverkti ant jų sėdėjusiųjų nerimą. Išdalinu savo pojūčius aplinkos objektams – jau lengviau, jau arčiau tikslas.

  Norintiems tapti valdovais receptas paprastas – lepink žmogų komplimentais, girk jo puikų elgesį visur ir visada, žavėkis jo stiliaus pajautimu. Jis pripras. Patikės. Visi nori tikėti, kad yra nuostabūs. Pavadėlis nupintas, metas manipuliacijoms. Pabandyk nebepagirti. Kas atsitiko? Tau nepatinka? Taip negerai? Man pasikeisti? Nu pasakyk, ar Tau bloga diena, ar aš tikrai nekaip atrodau / elgiuosi? O, žmogau, turi nuo savęs priklausomą būtybę. Tenkink savo ego įgeidžius kiek tinkamas. Formuok kito elgesį, įtakok jausmus, skverbkis į mintis. Dabar jau lengva.

  O tada, kai rugsėjo pradžioj Brainstormai sakė driving fast as fast as I can or sitting quietly on the windowsill You’ve got all and nothing just put no more loneliness on my bill, patikėjai? Kai du žmonės stengiasi įrodyti vienatvės iliuziją, tragikomiškumas garantuotas. Galima tik padėti vienas kitam ištverti. Deal. Ideal.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams