Kosminių šilauogių šiluma

2010-08-14

Man sako, nesistebėkite, kad rugpjūtį miegate prastai, mat Marsas priartėjęs prie mūsų planetos labai neįprastai, o aš stebiuosi, kaip apskritai kas nors gali miegoti tiek daug, kiek aš, nes vyksta su mano kūnu keisti dalykai ir aš tik tikiuosi, kad viskas į gera. Visos tos spalvos, sapnai, nuojautos ir burtai, pasaulis regisi daug paslaptingesne vieta, nei buvau linkusi manyti. Gal ir gerai. Gal taip ir įdomiau.

Vienaragis

Nors aš dėkinga ir tiems žmonėms, kurie traukia mane žemyn, sugriebę už čiurnos, kad nepakilčiau kaip balionėlis į giedras padanges, nes kas žino, kaip ten išgyvenčiau, kur nuskrisčiau ir ar ant kokios šakos nenusprogčiau, verčiau būti aitvaru, tik dar neradau guru, kuris virvelę prilaikytų.

Intuicija yra išminties akis (Sivananda).

Todėl sugrąžink mane į pasaulį, kur vyrauja ne usūrinio šuns, o flamingo spalvos, į pievas, kur ganosi vienaragiai, į naktis, kur atsigulus po milžiniška pilnatim netrukus aplink ima šmirinėti dvasios, į pokalbius, kur mes esame vienatvei pasmerkti ateiviai, liūdni bet geri bet liūdni bet geri bet liūdni bet geri…

9 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams