Geriausias naujas tinklaraštis ir visos dovanos

2008-04-08

Ar matei, ar girdėjai, mano pinkcity.lt išrinko geriausiu nauju tinklaraščiu! Dėkui, kad buvai viena(s) iš šimto septyniasdešimt devynių, balsavusių už, mane Tavo nuomonė įpareigoja nenustot šypsotis ir tęsti laimės paieškas! Tai, kad šimtas penki žmogeliukai galvoja, jog pinkcity.lt yra geriausias asmeninis tinklaraštis, verčia pasitempti ne tik mane, bet tikriausiai ir Tave, Justinai, tiesa?

BLOGin nelaimėjau jokių titulų, bet daug šilumos, šypsenų ir dar va:

vovere.jpg

Rožinė voverė – mielas siurprizas nuo mielos Aistės. Ji įkvėpė pradėti kaupti mažųjų gyvūnėlių kolekciją. Pavadinsiu ją MiniZoo.

Pameni, įraše apie knygas prašiau nurodyti Tau svarbų kūrinį. Planuoju daugumą iš paminėtų komentaruose perskaityti, nes jei Tau patinka, ką aš rašau, darau prielaidą, kad man turėtų patikti, ką Tu skaitai. Shaulys ir Paulius sakė, kad R. Bransono autobiografija yra verta dėmesio, ir spėkit, ką gavau iš BLOGin rėmėjų:

autobiografija.jpg

Tiesa, kol kas negaliu pradėt jos skaityt, nes brangiausiasis pirmas pasičiupo. Bet skaito labai greitai, netrukus to imsiuos ir aš. Kaip ir dauguma BLOGin dalyvių, gavau Keksą – ouiiiiiii! – visada pakelia nuotaiką tokie augintiniai. Mačiau, kad Lauros katei jis patiko. Mūsiškiam šuniui irgi. Suvalgyti neleidau, lai gyvena.

Na, ir ten dar visko visko gavau. Nebus labai įkyru, jei dar kartą padėkosiu?

10 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams