Eksperimentinė elektrizuota Indija

2009-01-08

Kai niurkdomės visuomenėje, nuolat ieškome patvirtinimų, kad esame kažkuo išskirtiniai, bet tuo pačiu be galo panašūs ir artimi. Ir kai man darbe, namie bei kartu važiuojant automobiliu sako kas čia pas Tave per ne muzika, šypsenos kampučiai linksta link grindų. Ir tas mano tobulasis last.fm atradimas čia labai praverčia guodimu, kad esu suderinama – su puse savo taip vadinamų draugų aukštai, o su brolužiu beigi Toma – idealiai. Nu ir kaip jų nemylėt tada?

Ai, dargi bandau rasti palengvinimą klausimui, kokios muzikos klausau, nes vėlgi neseniai manęs to buvo pasiteirauta, kažkodėl atsakiau, kad pankroko, ir paskui nusistebėjau, kokią jau skiauteriuotą grupę rasčiau savo grojaraščiuose? Nu ouki, senukai The Clash ir Bow Wow Wow, bet iš esmės tai tas pankrokas man svarbesnis kaip kitko ištakos. Vėlgi man padėjo last.fm – nupaišė debesėlį, kad išmokčiau mintinai atsakymą, kokia muzika man patinka:

Aišku?

Ir dar aš baigiu plaukus nusiraut, kad Emilie Autumn buvo taip arti manęs, ir aš nenuėjau jos pasiklausyt. Užtatai dabar visad vaikščiosiu kaip ji susišukavus. Už bausmę sau.

Dar, beje, mielai kviečiu atkreipti dėmesį į dešinėje apačioje atsiradusį mano paskutinio grojaraščio sąrašiuką.

O mano nuomininkė jau žadėjo išsikraustyt per Kalėdas, nes išsiskyrė su draugu, kuris ją finansuodavo, paskui atidėjo iki sausio, dabar paskambino – sako iki vasario pabaigos dar pagyvensiu. Labai tikiuosi, kad per tą laiką atsiras koks turtingas vyras jos gyvenime, nes šiaip mergaitė puiki nuostabi – mano butas taip gražiai ir jaukiai neatrodė, net kai aš ten gyvenau!

10 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams