Bus susitikimas. Ir šiaip.

2008-01-18

boxhead-1.JPGKadangi jau Vidurio Lietuvos blogerių susitikimo dalyvių sąraše esu pati pirma įrašyta, turiu gi nešti žinią tolyn ir platyn, kad visi žinotų: tinkamės vasario 2 d., Pizza Jazz Laisvės al. 68 18val. Dėkui Vidui už tokį žavų skydelį (žr. dešinėje), kurį interpretuočiau taip: nusiimkime dėžes nuo galvų ir pasirodykime, kas esame… Iš tikrųjų būtų labai smagu sulaukti kuo daugiau blogerių, ypač tų, kurių tinklaraščius dažnai komentuoju ir kurie mane komentuoja. Tai, kad susitikimas yra Vidurio Lietuvos, nereiškia, kad negali atvažiuoti žmogiukai iš toliau – pavadinimas tiesiog nusako dislokacijos vietą. Va, mačiau, Justinas iš Vilniaus (Šilalės?) atvarys.

Man taip patinka, kad dažnai per RC Aistulės Jūržolių šokį leidžia. Kadangi esu priversta darbe klausytis radijo stoties, kuri daugmaž priimtina visiems, ši daina man būna tikra atgaiva.

Vakar savo google analytics užklydau į raktažodžių, atveriančių internautams duris į mano tinklaraštį, sąrašą. Topai: „kaip sukti gipso kartoną” (čia tik brangiausiasis gali atsakyt, sukurt apie tai atskirą kategoriją tinklaraštyje?), „šaltis kiaušidžių srityje” (persišaldei subinę, mergyt, nieko čia mistiško), „šuns voko dimensija” (čia su veterinarija susiję?), „kas man atsakys kokia mano ateitis” (niekas, žmogau, net PinkCity.lt negali to padaryti), „kokiam Berlyno oro uoste kyla ir leidžiasi lėktuvai” (jergutėliau, nugi visuose, tam jie ir yra oro uostai). Dar labai daug raktažodžių, susijusių su pirmu kartu: pirmas kartas man, jo pirmas kartas ir pan. Aš nesuprantu, ar žmogiukai pasiskaito internete, kaip ką reikia daryt, ir tokiu būdu jau jaučiasi pasiruošę? Naudokit prezervatyvus, vaikai, naudokit, nes gudrūs dėdės uždraus abortus, gerins jūsų nenuoramų sąskaita demografinę padėtį.

Penktadienis šiandien. Gero savaitgalio.

19 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams