• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters-vyro ryšio terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Burnos, interviu, tobulas pilkumas ir vyšnia

  2009-02-23

  Man negražūs žmonės su didžiulėm burnom ir storom lūpom. Grožį vienaip ar kitaip suvokiam kaip patrauklumą, ir kai aš pabandau save įsivaizduoti besibučiuojančią su Micko Jaggerio ar Julios Roberts burnos tipo asmeniu, iš karto kyla asociacijos, kaip pusė mano veido yra apžiojama ir apseiliojama, ir tada fu fu fu kaip nemalonu. Todėl man nelabai patinka Angelina Jolie. Todėl džiaugiuosi, kad ne ji, o Kate Winslet (jau lyg kalbėjau apie savo simpatijas jai) gavo Oskarą. Todėl turiu jau pirmą priežastį, kodėl ši diena yra pasakiškai nuostabi!

  Dar supratau, kodėl mane taip vargina galvoti klausimus kokiam nors interviu. Nes daug smagiau pačiai į kažkieno kito sumąstytus atsakinėti! Jei įdomu, ką svaičioju apie savo apdulkėjusius mokyklinius laikus, užsuk į Nestabdom! tinklaraštį. Yra foto, kur aš su uniforma!

  Platonas kalbėjo apie laikinuosius daiktus ir tobuląsias jų idėjas, ir turbūt dauguma iš mūsų turi įsivaizdavimus, kaip turėtų atrodyti, tarkim, ideali sofa arba idealūs batai. Kai aš mąstau apie džemperiukus, iš karto mintyse iškyla pilka spalva, kišenukai, prailgintos rankovės ir gobtuvas, aišku. Tikras, funkcionalus, o ne dėl vaizdo. Tokius, pvz., siuva Only, še rinkinys iš mano spintos:

  Ir kai Jurga parašė, kad šitokia medžiaga viena jos nemėgstamiausių, tai galvoju ooo… Kad ir kaip neapkęsčiau vaikščioti kelias dienas tais pačiais drabužiais, dabar, kai nereikia į darbą, kasdieną ranka siekia to paties vienintelio tobulojo pilkojo džemperiuko… Kad sau nenusibosčiau, suknytę iš tokios medžiagos šiandien nusipirkau. Sakau Tau, šauni diena!

  Na, ir kaip vyšnia ant plaktos grietinėlės deserto yra tokie kolegų įrašai, ypač ta dalis apie trečiuosius namus. Nes nu būtent!!!

  15 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams