Ar popierinė stiklinė yra stiklinė?

2009-01-23

Tiesą sako, kad šukės laimę neša. Ir čia ne tik pasiguodimas, kai gerus daiktus sudaužai. Vakar iš pat ryto darbe stiklinę vėjais paleidau, paskui namie šeimininkaudama savo geriausio puodo dangtį ištaškiau. Ir atitinkamai už tai gavau dvi superines naujienas.

Pirma, mano nuomininkė, kuri labai norėjau, kad liktų, bet ji neturėjo pajamų šitokiam ištaigingam būstui toliau nuomotis, po kelių mėnesių vienatvės pagaliau susitaikė su gyvenimo draugu, kuris pajamų turi. Šlovė jo pajamoms! Taigi niekur jie nesikraustys, man nereikės naujiems potencialiems nuomininkams aiškinti, kad šitos ryškiai raudonos ir geltonos sienos yra gražu, o virtuvė rožinė, nes irgi gražu. Ko jie tikisi, kad dramblio kaulu viską išblukinsiu? O tie dabartiniai dar papildomai ryškiai rėkiančių daiktų prisipirko ir viskas dabar taip jauku. Aš pati sau pavydžiu tokių šaunių nuomininkų.

Antra, mane pakvietė į antrąjį pokalbį vienoj visai seksi firmytėj. Šiandien susitikom su vadovu, ir galiu nuoširdžiai pasakyt, kad iki šiol tai antras atranką atlikinėjęs direktorius, padaręs tokį superinį įspūdį. Pirmasis buvo tas, pas kurį dar pusantros savaitės dirbsiu… Ech, domina abi perspektyvos: jei ten įsidarbinsiu, bus miela, jei ne – pagaliau atostogos!

Kaip gyvenu? Neįtikėtinai gerai! Ir visai nebijau daužyti daiktų.

15 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams