Vienas matė purvą, kitas – žvaigždes

marshmallows.jpgNes mes esame supuvusi vartotojiška visuomenė. Žmonės kalba apie tai kasdien, baisisi, bjaurisi, dar daugiau perka, gydosi nuo to ir stengiasi kažkaip kovoti. Kadangi nuo mažens esu taupaus būdo, man niekad neiškilo problemų dėl netikėtai ištuštėjusios sąskaitos, graužaties dėl spontaniškų pirkinių taip pat neteko patirti. Bet va dabar, kai dairausi naujo automobilio ar naujo būsto (tai kas, kad kol kas ne sau), jaučiu tokią didžiulę palaimą! Įsivaizduojant, kad tie gražūs daiktai yra mano, dainuoja širdis, nors dar nieko ir neperku. Nemanau, kad mano gyvenimas dėl jų taptų laimingesnis, tiesiog gal tą pačią pilnatvę truputuką smagiau būtų pajusti skaitant knygą naujo namo terasoje arba ryte dainuojant naujame automobiliuky. Visgi pats didžiausias yra malonumas yra rinktis ir viską įsivaizduoti.

Tai supratusi, pradėjau mėgautis tiesiog pasirinkimo laisve. Pavargusi nuo darbų keliauju po turizmo agentūrų puslapius ir žiūrinėju pasiūlymus vykti į šiltus kraštus. Nevengiu parduodamų šuniukų skelbimų pavartyt (nes kai jau ten kokiame gražiame name gyvensiu, tai galėsiu turėti daugiau nei vieną augintinį, tiesa?). Darbo skelbimų lentos leidžia drąsiau jaustis dėl savo padėties darbo rinkoje.

Iš tikrųjų, užtenka tik apsižvalgyti aplink ir supranti – pasaulis kupinas sklidinas, net per kraštus varva, naujų galimybių! Nebūtina jomis naudotis, bet kaip ramu, kai žinai, kad jos tikrai yra… Tikiu, kad svarbiausia yra surasti tikslą, o tada, jei skiri visas jėgas ir pajėgas jo įgyvendinimui, nėra nieko neįmanomo. Kol kas man smagu tiesiog va taip va plūduriuoti ir žvalgytis, oi smagu!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Monika
2008 07 31 | 15:51

Tai smagu sutikti zmogu (kad ir virtualiai), kuris dziaugiasi ne turejimu, o galimybemis! 😉

Marija
2008 07 31 | 16:04

Šuniukus galima ne pirkt, o priglausti tuos, kurie neturi šeimininkų.. Kiek daug tokiu vargšiukų 🙁
pvz. lese.lt

PinkCity
2008 07 31 | 16:16

Tiesa, beglobiai gyvūnėliai yra skaudi mūsų visuomenės žaizda ir labai palaikau gražias iniciatyvas, bet man įsigyjant augintinį norisi žinoti jo kilmės istoriją, bent nuotraukose pamatyti tėvus, pabendrauti su šeimininkais, kad galėčiau būti tikra dėl grynaveislio šuns fiziologinių bei charakterio savybių.

Tamagochi
2008 08 01 | 9:39

Malonu yra siekti savo svajonės – mes turime daugiau galimybių tai padaryti negu bet kada anksčiau. Ir labai didelis nusivylimas mūsų laukia, jei patikėsime, kad vartojimas ir yra ta mūsų svajonė.

Palikti atsakymą