Trečiojo Laimės paieškų rožiniam mieste gimtadienio proga

Velniškai miela mergiotė jaukioj arbatinėj ima iš manęs interviu savo magistriniam darbui ir klausia, kaip tinklaraščio rašymas keičia mano gyvenimą. Sudėtinga izoliuoti vieną objektą iš visumos, nežinau, kaip viskas būtų susiklostę, jei nerašyčiau, bet nemanau, kad maloniau. Užrašytos svajonės tampa realybe, užrašytos problemos tampa sprendimais, užrašyta vienatvė tampa bendryste, ir dalinimasis žodžiais ne tik su Tavimi, bet ir su ateities savimi atidžiau įprasmina dabarties momentą.

Jurga Šeduikytė per savo koncertą dėkojo publikai, kad leidžia jai dainuoti tai, ką ji nori, analogiškai aš norėčiau ištarti Tau kuo nuoširdžiausią Ačiū už tai, kad esi mano skaitytoja(s), nes mano žodžiai be aido Tavo mintyse būtų tik tuščias murmesys prisiglaudus lūpomis prie betoninės sienos. Ačiū, kad pakenti mano nuotaikų svyravimus, kad nenutrauki prenumeratos net po kelių iš eilės beviltiškai nuobodžių įrašų, kad su manim ginčijiesi, man pritari linksėdama(s) galva arba akivaizdžiai sukioji smilių prie smilkinio, man patari, man dėkoji, su manim juokiesi, iš manęs juokiesi, iš kitų juokiesi, kad apskritai sugebi juoktis. Ne tik grožis, bet ir juokas kasdien gelbėja mūsų planetą.

Trijų metukų proga vietoj riebaus biskvitinio torto siūlau šitokį:

Tortas

Dovanos tradiciškai priimamos čia.

Ačiū.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Lorca
2010 07 19 | 8:52

Sveikinu 🙂

Giedre
2010 07 19 | 22:32

juokinga būna šypsoti suvalgius šaukštą mėlynių 🙂 sveikinu, nors nežinau reikia sveikint 🙂 veikiau, ačiū už optimizmo dozę ;]

ausra
2010 07 22 | 11:34

Sveikinu su 3 metukais. Linkiu daug idomiu ir prasmingu diskusiju. Izvalgu ir isradingumo ir gausaus burio skaitytoju. Dekoju uz ikvepima. Uz suteiktas grazias akimirkas. Tikiuosi ir ateityje idomiu straipsniu skatinanciu tobuleti ir iskelianciu optimizmo kibirkstele.
Siunciu citata, kuri suteikia man labai daug minciu
”Susimąstykite – kuo jūs galėtumėte PASIDŽIAUGTI? Už ką galėtumėte padėkoti Dievui? Gal vakar buvote nuostabiame koncerte? Gal turite puikų butą, už kurį norėtumėte padėkoti Dievui? Gal valgėte nuostabius pusryčius? Gal ryte galėjote išsimiegoti, nes nereikėjo niekur skubėti? Gal baigėte kokį sunkų ir neįdomų darbą? Gal įsigijote naują knygą? Padėkokite Dievui už tai, kad tai buvo. Pasidžiaukite tuo. Negalvokite, kad tai savaime suprantami dalykai. Juk jų galėjo ir.. nebūti.
Amerikiečių rašytojas Loganas Smitas pasakė tokius žodžius: “Gyvenime reikėtų siekti dviejų dalykų: pirma, gauti ko nori; antra, tuo džiaugtis. Antrąjį tikslą pasiekia tik patys išmintingiausi žmonijos atstovai
„Keiskis. Niekada nesustok. Daryk tai, ko labiausiai bijai. Išdrįsk. Nestovėk vietoje. Pradėk dieną kitaip, ir ji bus kitokia. Senojo gyvenimo užbaigimas ir naujojo pradėjimas. Šaunu. Išmesk senus daiktus, jei tau jų per penkis metus neprireikė, tai ir neprireiks. Neleisk, kad tave kasnors stabdytų. Atsikratyt blogų savo sąvybių, blogų įpročių. Išmesk blogybes iš savęs ir apsivalyk iš vidaus. Tegu nebūna viena diena panaši į kitą. Būk tas molis, kuris yra nuolat minkomas ir save minkantis, bet niekada nepašaunamas į krosnį.
Kaita. Ieškojimas. Veikla. Tai gyvenimas. Nes tekantis vanduo niekada nepašvinksta

PinkCity
2010 07 27 | 17:23

Ačiū.

Palikti atsakymą