Ryto meditacija laimingai dienai

Labas rytas!

Kai mes norime patirti tam tikrus pokyčius savo gyvenime ir priimame tvirtą sprendimą pakeisti kai kuriuos įpročius, naują patirčių puslapį dažnai pasiryžtame priimti susiedami ją su kalendoriumi: nuo rugsėjo 1-osios pradėsiu rytais anksčiau keltis, nuo Naujų metų kasdien skirsiu bent pusvalandį mankštai, nuo pirmos pavasario dienos daugiau nebevartosiu cukraus.

Ir kaip mūsų įsipareigojimai sau atrodo vidury sezono?

Tam, kad pratintumeisi prie naujų dalykų, nereikia laukti nei pirmadienio, nei pirmosios mėnesio dienos. Pokyčiai Tavyje ir aplink Tave gali vykti nuolat, tiesiog reikia sąmoningai kaskart paklausti savęs: ar sprendimas elgtis būtent taip pasitarnaus mano ilgalaikei gerovei? Jei taip – pirmyn, dabar! Nėra geresnio laiko nei dabar.

Laimė

Jei jau kurį laiką svarstei pradėti medituoti, tačiau vis atidėliojai, nes a) dar nemoki gražiai sėdėti lotoso poza; b) kartą bandydama medituoti buvai užsnūdusi; c) esi įsitikinusi, kad meditacija skirta tik labai dvasingiems asmenims, o savęs tokia nelaikai, turiu Tau nuostabią žinią – Tu gali pradėti medituoti dabar! Ir nuo dabar – kiekvieną dieną.

Mesk sau iššūkį nuo šiandienos dešimt dienų iš eilės kasdien skirti po dešimt minučių meditacijai, ir tuomet nuspręsi, ar nori šią praktiką tęsti, ar ji Tau naudinga, ar jautiesi laimingesnė. Dešimt minučių kasdien – nėra jau taip labai daug, ar ne?

Sėdėti lotoso poza nėra būtina, pakaks įsitaisyti ant grindų ar kėdės ar lovos taip, kad stuburas išliktų tiesus. Jei nori, gali išbandyti mano vedamą rytinę meditaciją laimingai dienai. Lauksiu pasidalinimo apie tai, kaip Tau sekėsi.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

Pasidalinkite savo mintimis