Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Rašymo terapija: kursas internetu su psichologe Jovita Kieže

2021 11 02 @ 18:00 20:00

Laikas: 2021-10-12, antradienis, 18 val. ir ateinantys trys antradieniai (10-19, 10-26, 11-02) Vieta: tiesiogiai internetu, išliks įrašai vėlesnei peržiūrai Investicija į save: €50 už 4 užsiėmimus Trukmė: 4 kartai po 2 valandas Pasiruošti: užrašus ir rašiklį
Darganoti orai skatina dažniau likti jaukiuose namuose, o mes kviečiam atsigręžti į vidų per įdomią ir prasmingą praktiką – rašymo terapiją.
Mokslinių tyrimų duomenimis, rašymo terapija:
  • ✍ pagilina savęs suvokimą ir sustiprina laimės jausmą;
  • ✍ sumažina stresą ir nerimą;
  • ✍ padeda tobulinti bendravimus įgūdžius;
  • ✍ stipriai palaiko pozityvų savęs vaizdą.
Kviečiame rasti kelias valandas sau, popieriaus lapui, rašikliui ir vidinei tylai, kurioje girdisi tikri atsakymai, autentiška tiesa apie Tave ir Tavo pasaulį. Pasitelkdama praktinės psichologijos žinias ir ilgametę rašymo patirtį psichologė Jovita Kiežė paruošė įdomių, įvairiapusiškų ir asmeniniam augimui naudingų užduočių, kurių rezultatai, tikime, maloniai nustebins!
Žmonės, pirmą kartą dalyvaujantys rašymo terapijoje, sako, jog ji padeda atrakinti kažką, ko jie net nežinojo viduje esant. Kartais dalyviams būna sunku patikėti, kad jie tikrai tai parašė patys! Rašymas ateina iš giliau, iš pasąmonės užkaborių, iš kolektyvinės sąmonės glūdumų, todėl jis praneša mums daugiau, nei galėtume tik šiaip išmąstyti ramiai sėdėdami ar kalbėdamiesi. Be to, anonimiškam popieriaus lapui gali patikėti tai, ko galbūt neišdrįstum ištarti ne tik geriausiam draugui, bet ir psichoterapeutui.
Kursą ves Jovita Kiežė – psichologijos magistrė (VDU, 2006 m.), daugiau dešimt metų konsultuojanti bei vedanti seminarus ir sąmoningumo praktikas, rašymo terapeutė, sertifikuota nidra (miego) jogos fasilitatorė, publicistė, poetė, gamtos-žmogaus ryšio puoselėtoja, aromaterapijos šalininkė, natūralios kosmetikos gamintoja, nuo vaikystės rašanti tekstus spaudai, dvylika metų rašanti tinklaraštį.
Ekspertinės sritys: asmenybės transformacija ir augimas, grįstas dėmesingu įsisąmoninimu bei įpročių keitimu, moterų įgalinimas per saviugdą bei kūrybiškumo išlaisvinimą, archetipų ir miego psichologija, rašymo ir pasakų terapija.
Atsiliepimai iš anksčiau vykusių užsiėmimų:
Labai gražus renginys. Įdomios užduotys. Pirmą kartą tokias atlikau ir buvo labai smagu. Supratau, kad rašymas išties turi terapinį poveikį. Noriu domėtis tuo dar labiau. Dėkoju už įdomią programą. Viskas labai patiko! – I. V.
Labai patiko! Tiek daug minčių kilo per šį renginį, kad jas susidėlioti į stalčiukus dar reikės daugiau laiko. Jaučiu, šio vakaro neužteks. Labiausiai patiko paskutinė užduotis. Manau, kad šią užduotį galima būtų tęsti dar toliau, vis išfiltruojant paskutinę svarbiausią mintį. – I. P.
Ačiū už prasmingą renginį! Labiausiai patiko užduočių paprastumas, aiškumas ir tvarka užsiėmimo metu, užduotys buvo įdomios. – A. K.
Puikus terapinis rašymas. Daug užduočių, vis giliau panardinančių į save. Nuostabi atmosfera. Užduotys pateikiamos paprastai ir aiškiai. Norėtųsi, kad ilgiau truktų pats užsiėmimas, nes laikas labai greitai praskriejo! – A. L.
Labai greit atėjo paskutinės užduoties pabaiga – taigi labai greit prabėgo laikas. Gera taip sustot ir skirti laiko rašymui, ir suprasti po to, kad nors užduotyse ir nebuvo tiesiogiai įvardinta, kad rašyti apie save, bet gavosi taip, kad nemažai buvo pasiknaisiota savyje, kas yra labai gerai. Labiausiai patiko:
  • atmosfera
  • jaukumas
  • ramybė
  • užduotys. – J. Š.
Esate šilta, maloni ir ramybe spinduliuojanti moteris, sugebate tokią pozityviai atpalaiduojančią atmosferą sukurti ir aplink save. Labiausiai patiko aplinka, atmosfera, kurioje jaučiausi laisva daryti ką noriu (skaityti ar neskaityti, ką apskritai rašyti ir pan.). – D. V.
Iki malonių ir prasmingų susitikimų!

Informacija

Data:
2021 11 02
Laikas:
18:00 – 20:00
Kaina:
50€
Renginys kategorija:

Organizatorius

Laimės psichologija
Interneto svetainė:
View Organizatorius Website

Renginys internete

Facebook komentarai

Hits: 2

Pasidalinkite savo mintimis