Penktadienio rubrika su visokiausiom įvairenybėm

Vakar apsipirkinėjau Rimi ir man kasininkė davė tokią juostelę, kadangi parduotuvė Megoj, tai esu įpratusi visokio šlamšto gauti, nes čia akcijos vyksta absoliučiai visuomet. O paskui tos juostelės neišmečiau ir paskaičiau – ten gi gražūs prasmingi žodžiai apie Kalėdas parašyti, ir nieko nereikia pildyti, niekur dalyvauti, tik susimąstyti. Ir dar prierašas, kad iš mintys.lt nukopinta. Tai galvoju nebloga reklama pusbroliui!

***

Neseniai gavau CV su geriausia mano matyta nuotrauka, niekur kitur taip netinkančia, kaip darbo paieškoms. Ji yra pakankamai maža, veidą sunku įžiūrėti, todėl tikiuosi priekaištų dėl konfidencialumo nesulaukti. Motina viltis.

***

Prie savo sapnų siurrealumo pripratau, o štai ponai artimieji moka nustebinti:

Iš kur Tu netgi žinai, kaip jis atrodo? Ant knygos viršelio buvo?

Ai, tai tiesa, taigi bandau atsikratyti asocialumo etiketės ir prisijungti prie skaipinančios bendruomenės, tai My status !

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

3 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

M
2008 12 12 | 14:02

vat kas keisčiausia, kad tik dabar pažiūrėjau kaip jis atrodo iš tikrųjų 🙂 šiaip skaitydamas ’tiltą per amžinybę’ mintyse įsivaizdavau pagrindinį veikėją, tai tokį ir susapnavau 🙂 mano vaizduotė su realybe visai panašios, tik storesnį įsivaizdavau 🙂

Auris
2008 12 12 | 17:56

Blem negavau siandien to lapuko rimi (gal reik pirkti virs 25lt kaip su ta kita akcija?). Berots pirmadieni gavau, tai mintis nebuvo baisiai ispudinga ir ismeciau perskaites. Sese sake toki pat buvo gavusi. Tai galvoju galetu pamaisyti ir randomu dalinti, negu kad viena savaite vienokius, o kita kitokius. Na nebent kas diena keicia tas mintis, tai nereik randomo, nes dazniausiai daugiau kaip karta neini i parduotuve per diena 😉

P.S. Tai mano sesiasdesimtas irasas pagal PinkCity 🙂 Jubiliejus, Vuoliaaaa 😉

Gudas
2008 12 12 | 21:38

O geras. Reikėtų ir man tokią juostelę gauti. Maniškėje tai buvo kažkas apie bagažus ir Saturno žiedus. Ačiū tau ir Rimi.

Palikti atsakymą