Pamišusios Madmuazelės Sapnai

Ką tik el. paštu gavau Baltupių akušerijos ir ginekologijos klinikos pranešimą spaudai, kuriame man pasakoja, kad keturios iš penkių vilniečių jaučia PMS. Žinot ką, mielosios? Linkėjimai iš laikinosios sostinės. Gyvenimas čia ne lengvesnis. „…žinome atvejį, kai vyrą nužudžiusi moteris buvo išteisinta remiantis jos nesubalansuotomis emocijomis, būdingomis jai kiekvieną mėnesį”, teigiama pranešime. Trūkteliu pečiais nėmaž nenustebusi ir atsidūstu – vietoj konstatavimo, kad žolė žalia, o sniegas baltas, pasiūlykit išeitį, a? Sveikas gyvenimas būdas, sako. Žinot ką? Negeriu, nerūkau, nevartoju, kojas rankas karts nuo karto smagiai pakilnoju, grynam ore su šuniu žaidžiu, valgau pusėtinai, bet kodėl mane vis viena kas mėnesį apima noras išžudyti visą pasaulį ir paskui save? Po velnių, kas nors padėkit mano hormonams!

Juokinga, kai sakoma, kad moterys išsigalvojo PMS, norėdamos pateisinti savo raganiškus nervų priepuolius. Manau, taip gali sugalvoti tik arba vyrai, arba tos vienetinės iš penkerių vilniečių. Kur be hormonų.

Ir jau tie skausmai skausmais, gali pagulėti, vaistų ar kokios kitos chemijos išgerti, bet kur dėti psichoemocinius negalavimus? Nors būtent šiuo metu manęs tai nekamuoja, susinervinu net pradėjus galvoti. Nusiraminimui – gražiausia daina apie infliaciją, kuri, sako, jau baigėsi:

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

6 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Rokas Arbušis
2009 01 21 | 19:14

ir vyrams būna PMS
Paskutinė Mokėta Sąskaita vadinasi. kartais – ne ką lengviau. bent jau psichologine prasme.

Salomėja
2009 01 21 | 19:32

O aš tai visada emociškai nestabili. Tai PMS tik fiziškai pasireiškia – skausmais. Kažkada speceliai bandžiau stebėt nuotaikas. Kinta jos pas mane nepriklausomai nuo ciklo.

GinCherry
2009 01 22 | 15:16

Jei kas sako, kad PMS ishsigalvojimas, tai gali pasakyti, kad medicinoj egzistuoja sis terminas su visais simptomais 🙂 Yra PMS ir dar vienas panasus sindromas, su panasiai ishsideliojusiom raidelem, bet sunkesniais simptomais 🙂

Ginger
2009 01 22 | 16:26

To Rokas Arbušis: šitą sindromą turi ne tik vyrai, bet ir moterys. Tik joms dar tenka kovoti su nei iš šio nei iš to užpuolančia nuotaikų kaita, depresijos simptomais, net jei žinai, kad tai praeis. todėl vyriškas stabilumas ir palaikymas labai praverčia. Tik jiems gal sunku tai suprasti… Bet pabandykite. Tai nieko nekainuoja, o moteriai labai svarbu. 😉 o apskritai, tai vieniems kitus reikia palaikyti ir suprasti. Švelniai mylėti ir viskas bus superrr 🙂

Stracciatella
2009 01 23 | 19:20

aaah..man tas pats..
klaikus jausmas, gaila aplinkinių

Vitalijus
2009 01 24 | 21:36

PMS – palauk mielasis savaitėle 😀

Palikti atsakymą