Netrauk antklodės

Palauk, nešviesk taip aštriai, švelnūs garsai ir tolygus pasaulis dar tegul gaubia mane kaip languota vilnonė antklodė, nes aš ką tik pabudau ir viena mano koja dar sapnų tikrovėj, kita jau po stalu prie kompiuterio, o mintys per vidurį, saldų ir sultingą (ant veido trykšta granatų sultys, lipnūs pirštai terlioja klaviatūrą, sapnų galiukai prilimpa prie mygtukų ir tįsta tįsta, rangosi slidūs granatų-sapnų voratinkliai, neišleidžia, negelbėkit).

Norėčiau turėti patikimų metodų iškvosti šiąnakt sapnuotus žmones, ar jie irgi mane sapnavo, nes viskas taip tikra, atrodo, telefone turi likti sapne gautos žinutės, o fotoaparate – paukščiai kvadratiniam kieme aukštom sienom. Bet visi susimokę tyli, slapta ištrynę mano žinutes ir nuotraukas, o aš nedarau staigių judesių, nesiprausiu ir nesišukuoju, kad kuo ilgiau neišsklaidyčiau sapno magijos. Šlykštus dalykas yra pabusti su žadintuvu, šokti iš lovos ir gyventi lyg naktį nieko neįvyko, jeigu tikrai įvyko kai kas be galo įdomaus, intriguojančio, su muzika ir gėlėmis, paukščiais, jūra ir vakariene. Kartais tas pačias scenas tekdavo kartoti po keletą sykių, jei režisierei kildavo naujų idėjų. Bet viskas buvo tikrų tikriausia.

Visą gyvenimą vengiu priklausomybių, todėl nesu nei rūkalė, nei alkoholikė, nei kavomanė, bet miego be sapnų juk taip lengvai nepasirinksi, ir jaučiu, kaip jie mane įtraukia (žiūrėjai filmą „Saldžių sapnų“ („The Good Night“)?) į saldų liūną, ir ojojoi…

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

8 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Kamanė
2009 11 25 | 11:56

Kaip gražu! 🙂

rūtuliukas
2009 11 25 | 17:39

o aš kartais baisiausiai nelaukiu tokių sapnų. Nes ryte ateina begalinis gailestis, kad tai – tik sapnas.

ZD
2009 11 25 | 22:31

Patiko man sitas irasas, nes pati esu ziauri sapnuotoja.. Ir butent sapnai trukdo ryte ‘zmogisku’ laiku atsikelti.. tiesiog.. pramerkiu akis ir suprantu, kad noriu grizt i sapna.. ir taip vel ir vel..

benamis
2009 11 25 | 22:45

Skaičiau. Stipru.
Pirmos pastraipos skliausteliai tokie realistiški mano vaizduotei pasirodė, kad…
Įtaigu.

Pooshie
2009 11 26 | 2:05

sapnai sapnai sapnai. jie persipina su mano gyvenimu tarsi spygliuota gyvatvorė. iš pradžių nekarpiau, dabar – ir norėdama neapkarpyčiau. nes likčiau visa subraižyta, o ji vis tiek toliau vešėtų.

lorencapelegrini
2009 11 26 | 22:37

o aš tave tikrai sapnavau. Tave ir tavo dukrą. geras buvo sapnas, gaila, kad pažadino žadintuvas.

PinkCity
2009 11 27 | 8:48

Jėga.

Gintare
2009 11 30 | 23:39

o as nekenciu sapnuoti…jau dveji metai sapnuoju intensyviai ir dazniausiai tik blogai 🙁 todel ryte atsikelus su skaudancia galva man norisi kuo greiciau viska pamirsti, o ne vel pasinerti i sapnu karalyste… laimingi jus sapnu nykstukai:)

Palikti atsakymą