Misija: vestuvės. Muzikantai

Šiaip galiu prisipažinti, kad esu viena iš tų, kuriems apskritai vestuvės kaip šventė patinka. Tiesa, nė karto neteko jose dalyvauti paprasto svečio teisėmis, bet užtat gal kokius aštuonis kartus buvau pamerge, tai smagu labai visą dieną belekur gražiai išsipuošus tąsytis, kaspinais plevėsuoti ir fotografams pozuoti. Deja deja, man visas džiaugsmas baigiasi vakare atvykus į pobūvio vietą, nes ten visuomet laukia nekenčiamiausios žmonių grupės – vestuvių muzikantų – atstovai. Afui…

Mane jau vien nuo vaizdo nukrato: Laimučio Purvinio tipas su Hulko Hogano ūsais, dar kartais, norėdamas neatsilikti nuo mados, smilkinius juostelėmis išsiskutinėjęs… Ir visi be išimties bajeriai tokie pošli, kad apie nuoširdų juoką nė kalbos būti negali. Nors muzikantui mokami pinigai už linksminimą, kažkodėl jis įkyriai verčia puotos juokdariais tapti svečius ar net jaunuosius, prigalvodamas jiems įvairiausių užduotėlių (pošlumo jokiais būdais nepamirštant), ir tai vadina vakarėlio išjudinimu! Esu rašiusi apie tai, kaip nevirškinu, kai kas nors liepia man ką nors daryti – po velnių, jei aš ateinu pasilinksminti, aš pati geriausiai žinau, kaip man tai atlikti; bet vienas dalykas yra kai „dainuoti kartu” nuo scenos ragina mėgstamas dainininkas, o kitas – kai tai daro lengvai iškrypęs nepažįstamas ūsorius! Apsivemsiu…

Kas yra vestuvės be to, kad padedi keletą parašų rotušėj? Smagus vakarėlis, turintis pretenzijų vadintis prašmatniu, nes kainuoja ne vieną tūkstantį. Ir kai Tu skaitai žodžius „smagus vakarėlis”, ar įsivaizduoji save šokantį/-čią pagal mėgstamą muziką, ar pagal sintezatoriumi bandomas atkartoti Cicino meliodijas? (jei šie abu variantai Tau sutampa, nebeskaityk toliau) Nes aš dievinu šokti, bet muzika turi būti atitinkama. Tokia, kokios klausausi ir šiaip, namie, automobilyje. Ne? Tai kodėl po velnių visi samdo tuos suknistus vestuvių muzikantus ir dar moka jiems už vieną vakarą eilinio piliečio mėnesio algą? Nu aš šito niekaip nesuprantu!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 6

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

eNyu
2009 07 16 | 20:12

Siūlau paslaugas urmu – ir pafotkinsiu, ir pagrosiu ir dar papošlinsiu atitinkamai…:D

w
2009 07 16 | 21:19

nekantrauju … 🙂 tikrai nekantrauju .. nes ash taip ir nesugebejau sau leisti kad pas mane vestuvese grotu skampai .. kas buvo viena is mano svajoniu ..tai dabar nekantrauju isgirsti tavo pasirinkima

Aurimas
2009 07 17 | 9:24

Nes vestuves suburia ne vien tavo amziaus zmones, o ir tavo tevus bei senelius kuriems kitokia muzika butu nesuprantama. Vien del to!!!

PinkCity
2009 07 17 | 9:44

Na taip, bet kai tėvų ir senelių santykis su draugų skaičiumi gaunasi 1:12, tai kažkaip draugų amžiaus grupė laimi 🙂

Auksinis kardas
2009 07 17 | 13:48

Galima įtikti ir abiem grupėm – pasistatyk patefoną, dėliok protarpiais lietuviškos estrados perlus: Povilaičio geltoną plokštelę su ramune, “Kopų balsų” iš esmės bet ką, “Estradinių melodijų”, “Nerijos” ir pan. – įtiks abiem amžiaus grupėms iškart. Nuo to bus smagu kartais vis grįžti ir prie naujesnių/dabartinių laikų: aštuoniasdešimtųjų muzika ištisas perlų vėrinys, labai normaliai grojasi ir šokasi koks šiandieninis Antanas, dirbantis visiems suprantamame ir pagaunamame retro. O ir šiaip kompanijos mėgiamų įrašų atsiras, įsivažiavus individualaus reiklumo mažėja. Žodžiu, kursas tolyn nuo vestuvinės chaltūros – visiškai teisingas.

Vaidas
2009 07 17 | 14:50

Tėviškės niekas tikrai nepakeis
Šventas man šitas kampelis
Palmių ir kopų tenai nebėra
Tik ošia svyruoklis berželis

priminei:)

Lina
2009 07 17 | 15:40

o pas mus tai visai neblogoi muzikantai per vestuves buvo: pakankamai jauni ir daunas tokias visai visiems ir jauniems ir vyresniems tinkamas dainavo, nors aišku to “pošlumo” tai netrūko 😛 Aš manau, kad jei kas gali sau leisti, tai kai kompanija mišri tai man atrodo visai fainas toks variantas kaip Rondo – bent jau man 🙂

Simona
2009 07 17 | 23:01

Vestuvės yra labiausiai jaunųjų šventė, o ne giminių ar draugų. Svarbiausia, manau, kad jauniesiems būtų smagu ir linksma, ir kad būtų ką atsimint po daugelio metų ir dar anūkams papasakot…

Closer
2009 07 20 | 9:06

Mūsų vestuvėj buvo labai geri muzikantai http://www.vestuviumuzikantai.lt (tikrai, ne tradiciniai muzikantai, bet domenas neblogas 🙂 ) Ima daug (mano supratimu) bet tikrai “nepošlina” ir cirkų nedaro.

jago
2009 07 22 | 13:04

Tai kad ne visada jie (muzikantai) būna 😉 Aš pats buvau trijuose vestuvėse, tradicinių muzikantų nė vienuose neradau. Du kartus buvo tiesiog pastatyta garso aparatūra ir leidžiama visai kompanijai priimtina muzika, trečią – grojo džiazo grupė.

O visų tų idiotiškų „užvedančių“ bajerių tikrai negaliu pakęsti.

PinkCity
2009 07 23 | 14:46

Būtent tokį variantą – kruopščiai parinktą muziką iš pasaulinio lobyno repertuaro mes ir nusprendėm imti. Bele niekas pašalinis neblevyzgotų.

Jurgita
2009 07 28 | 11:50

Mūsiškiai buvo nestandartiniai. Kai dainininkė uždainavo Patricijos Kas bliuzą…. Svečiai išsižiojo – fantastiškas balsas. Prieš vestuves atsiuntė dainų sąrašą (labai platus, nuo pirmųjų rock’n’roll gabalų iki Depeche Mode, U2 ir Robbie Williams), pasirinkome, ką Mes norime girdėti, žinoma, vieną kitą lietuvišką dainą tėvams ir vyresniems svečiams parinkome, ir tiek. Visus cicinus ir kučinskus net nesvarstydami braukėme lauk. Žodžiu, muzikantais likome patenkinti. Svečiai kai kurie, beje, nelabai :))) Pasigedo ‘čiastuškių’, tik pagalvokit. Laikėmės principo, kad visiems vis tiek neįtiksim, todėl maloniai praleidom pro ausis. Mūsų vestuvės – mūsų muzika :))

asta
2009 08 09 | 23:32

pamaciau ir iskart pagalvojau apie jusu vestuves:
http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0
Linkiu smagios Jums sventes! 🙂

Ramūnas
2009 09 18 | 11:43

O kur liaudiškos dainos?
Kalbu apie natūralias užstalės dainas, kurias dainuodavo mūsų senoliai.
Nemėgstu modernumo, bet apie iškraipytą balsą, giedantį baisiau už Purvinį: autorei pritariu

PinkCity
2009 09 18 | 11:51

O aš visuomet už natūralumą, užtatai ranka nekilo rūtų prie galvos segtis, lygiai taip pat dirbtinai neverčiau jaunikio valso mokytis, ir jei man natūraliai trypia kojos, kai aš klykauju “sweet home alabama”, tai nesėdu užstalėn ir dirbtinai nebandau vaizduoti senovinės dainorėlės.

arunas
2010 02 21 | 23:38

Na mergele ir paporinai cia bele ka:) Tai siulai visiems pagal tau patinkancia muzika linksmintis??? Nusisneki, parodydama nepagarba kitiems. Zinoma, blogi muzikantai yra blogai, taciau jeigu sueina memes ar pasipute arogantiski miescioniai, tai ir linksmiausi ju nepralinksmins.
Mums grojo is Suvalkijos dviese, pavadinimu “Bukietas”. Po siai dienai geruoju juos miniu ir kitiems rekomenduoju.

jonas
2010 11 08 | 9:22

Tur but labiausia tau patinka POZICIJA

Palikti atsakymą