Klausk ir bus atsakyta

Man labai patinka būti klausinėjamai. Ne tik dėl to, kad tuomet patenkinamas mano narcisistinis noras, jog manimi būtų domimasi, bet ir dėl to, kad netikėti kitų klausimai padeda geriau pažinti save, o savęs pažinimas – būtinas žingsnis tolimesniam tobulėjimui. Taigi šįkart dėkoju Ligitai, kad įtraukė mane į dar vieną tinklaraštininkų žaidimą. Atsakinėju į jos klausimus:

Įsivaizduok, kad 24 val. duotos per parą yra lagaminas. Ką į jį sudėtum šiandien?

Gerą trečdalį lagamino užimtų pagalvė ir antklodė su paklode, nes man visuomet svarbu gerai ir pakankamai išsimiegoti. O toliau – knyga, kompiuteris, jogos kilimėlis, šilti rūbai pasivaikščiojimui, daržovės, kruopos ir arbata. Na, gal dar eteriniai aliejai voniai vakare.

Ko negali pakęsti ir be ko sunku išsiversti?

Kažkaip pakentimo tema pagalvojau apie žmones, o išsivertimo – apie lūpų balzamą. Nelabai lygiaverčiai dalykai, bet kad jau tokia buvo pirma galvon šovusi mintis, išplėtosiu: erzina buki, riboti, neturintys humoro jausmo, įkyrūs žmonės, santykiuose sugebantys tik imti, bet ne duoti. O lūpų balzamas – mano kasdienis, kartais net kasvalandinis palydovas, nuolat jų turiu bent tris, jei netyčia kuris pasibaigtų. Jei išeinu iš namų be jo, kamuoja didesnis nerimas, nei pamiršus telefoną.

Jei savo namuose turėtum ryškiai raudoną sofą (gal net ir turi), kokią Lietuvos ar pasaulio asmenybę ant jos pasisodintum diskusijai?

Iš lietuvių nieko nesugalvojau, o iš užsienio būtų įdomu pasišnekėti su Umberto Eco arba Tim’u Burton’u.

Kur keliausi dar iki vasaros?

Į Druskininkus tikrai, į Juodkrantę tikriausiai. Kaip ir kasmet.

Ar patinka lietus?

Taip, nepaprastai patinka, nes šiltai sėdint viduj jis suteikia labai jaukią atmosferą ir leidžia pajusti, kaip gera turėti Namus.

Daina, geriausiai atspindinti džiaugsmą.

Beethoven‘o Odė džiaugsmui? A, čia ne daina, nes žodžių nėra. Tada tikriausiai Passion Pit Sleepyhead arba Cuddle Fuddle.

Kaip sekasi rašyti (nesvarbu ką)?

Puikiai, ačiū!

Mėgstamiausia knyga (-os) ir kodėl.

Visi Witold‘o Gombrowicz‘iaus romanai. Nes jie tobulai perteikia tai, kam, atrodo, žodžių nėra.

Mėgstamiausia sporto šaka (-os) ir kodėl.

Na, joga yra ne sportas, bet net ir imant tik kūną lavinančius jos elementus (kurie galėtų būti pavadinti sportu gal), tai geriausiai subalansuotas dalykas mano fiziniam pavidalui. Leidžia pajusti visus raumenis, sąnarius ir odą. Kaip super geras masažas.

Šaldytuve pritrūko šio to, būtino vakarienei pa(si)gaminti. Iki artimiausios parduotuvės – pėstute, dviračiu ar automobiliu?

Žiūrint kas tas šis tas. Jei pirmo būtinumo prekės, kurių būna ir mažose parduotuvėse, tuomet pėstute, jei kokie labiau gurmaniški dalykėliai, tai automobiliu iki didesnės prekyvietės.

Kuo save šiemet nustebinsi?

Jei iš anksto žinosiu, tai bus tiesiog plano įgyvendinimas, o nustebinimas, ar ne? Leisiu sau save nustebinti spontaniškai ir netikėtai!

Sraigių karalienė

Dabar mano vienuolika klausimų vienuolikai tinklaraštininkų:

Kokia kitų žmonių turima savybe ar charakterio bruožu niekaip negali atsistebėti?

Knyga, stipriausiai pakeitusi požiūrį į kažką.

Kas Tau labiausiai padeda ir kas trukdo kurti santykius su artimiausiais žmonėmis?

Aromatas, sužadinantis stipriausias emocijas.

Ko labai norėtum išmokti, bet vis neprisiruoši?

Labiau mėgsti fotografuoti ar fotografuotis?

Įsimintiniausias sapnas.

Ar duodi išmaldą / aukoji per gerumo akcijas? Kodėl?

Ko labiausiai pavydi vaikams?

Kas dabar puošia Tavo kompiuterio darbastalį?

Skaniausias gyvenime valgytas dalykas.

Ir štai tinklaraštininkai, kuriems jie adresuoti (mielai kviečiu atsakyti ir Tave, kad ir komentaruose): Laura iš novum.lt, Beata iš beatulia.blogspot.com, Laura iš dolcevitabylaura.blogspot.com, Justina iš vjusta.fire.lt, Dina iš nemiegu.lt, Žavinta iš zavinta.lt, Lorenca iš lorencapelegrini.blogas.lt, Ieva iš nekalbadienis.blogspot.com, Viktorija iš pasivaiksciojimaitvoromis.lt, ai, užteks gal ir devynių.

Lauksiu atsakymų!

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 1

2 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

viktorija
2013 01 07 | 23:58

dabar tai parašysiu milžinišką komentarą, ne pati prisiprašei:) laikaus taisyklės nedalyvauti visokiose akcijose, nes rašau į blogą ne taip ir dažnai – jei dalyvaučiau, daugiau nei pusė įrašų būtų ne mano, o tik šiaip kokie nors atsiraportavimai.
bet o kadangi tačiau manau kad kai paklausia neatsakyti nemandagu, laikykis:
1. ‘suzombėjimu’ – kai žmonės miega, dirba, valgo, žiūri tv, tada vėl miega… kaip jie taip ištveria? ir nepastebi? ir dar kai kurie būna vis tiek laimingi ir patenkinti?
2. nemanau kad tokia buvo. arba bent jau neprisimenu. yra knygų, kurios tam laikotarpiui (kol jas skaitau) pakeičia mano nuotaiką/būseną/mąstyma – aš jas karts nuo karto pavartau, kai prisireikia tam tikros nuotaikos 🙂
3. tiesmukiškumas
4. aliejinių dažų kvapas
5. shim sham’ą – šitas užtruktų 20min, bet jų niekaip nesurandu. ir ispanų – šitas turbūt užimtų ilgiau.
6. fotografuoti!
7. miręs senelis. čia labai ilga istorija, tai visos nepasakosiu:)
8. neduodu (dažniausiai). nes esu nepatiklus žmogus – manau, kad iš oficialių labdarų tik maža dalis atitenka tiems, kam turėtų atitekti. taip pat manau, kad daugumoj atvejų jiems reikalinga ne finansinė parama. nu apie tuos, kurie gatvėj pinigų kaulija nepradėsiu.
9. galimybių.
10. darbe – niekas. namuose – žvakė. ir dar galybė šlamšto, kuris tiesiog ne savo vietoj.
11. tikrai nežinau:) aš ta kaimietė, kuri nemoka maisto vertinti.

nu va, atsiskaičiau. labai sunkūs klausimai!
🙂

tardymai
2013 01 08 | 21:00

[…] kad kiti žmonės tavimi domisi. Toks egoistiškas geras jausmas. Čia atsakymai į Jovitos iš pinkcity.lt […]

Palikti atsakymą