Kiemas

Oi, šią savaitę aš taip smarkiai pasikrovusi energija ir kunkuliuoju gera nuotaika! Nuo to jausmo net galvelė svaigsta. Ir sunku pasakyti, kuris faktorius suveikė kaip stipriausias katalizatorius – fantastiškas oras (ne kartą rašiau, kad esu pakraunama saulės baterijomis), pilna gamta žalių valgomų vitaminų bombų ar pažintys su įstabiais žmonėmis. Greičiausiai visko suma (sandauga?)

Kiemas

Nes savaitgalį susipažinau su nerealia mergaite E., ir net ne tai, kiek kartų ji viena yra apkeliavusi Indiją, mane labiausiai sužavėjo, o iš jos savaime besiliejantis laisvės pojūtis ir atrodo, kad būdama bet kurioje pasaulio vietoje ji yra namie. Tokie žmonės mane labai smarkiai pakrauna. Ir įkvepia. Ne tik kelionėms, bet pačiam gyvenimui (nuvalkiotai filosofiškai – gyvenimas yra kelionė). Kalbėjomės ir apie tokius žmones, kurie nekeliauja. Dirba vargsta kenčia visus metus, o atostogas praleidžia namuose. Aš tikriausiai niekada jų nesuprasiu. Ir nereikia teisintis finansais, nes tai prioritetų klausimas. Gyvenimo tikslo ir prasmės klausimas.

Dėl tų vitaminų bombų – kaip per multikus rodo, kad alkanas žmogus vietoj kiaulės mato kepsnį, taip aš, eidama pievomis ir pamiškėmis, visur matau sriubas, arbatas ir salotas! Rimtai, net seilės kaupiasi. Renku, plaunu, pjaustau, verdu, valgau, likusius užšaldau. Artimiausias tikslas – pienių uogienė. Mmmm… Šiuo metu verdu rabarbarų kompotą, vos pradėjus juos lupti nuo kvapo užplūdo vaikystės prisiminimai, kai grauždavom jų stiebus, kažkaip skanus tas rūgštumas būdavo, o lupenos fantastiškai gražios atrodė, kaip garbanoti plaukai, kokių aš niekuomet neturėjau.

O dėl oro tai nėra čia ką daug bekalbėti – pastebėjau, kad man net virpuliukai nubėga kūnu, kai artėju prie savo deginimosi pievelės ar smėliuko… Įkvepiu pilnais plaučiais ir neriu į saulės vonias. Palaima.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

5 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Kamanė
2010 05 13 | 14:38

Fantastika.. Pienių uogienė.. Tu čia rimtai??

PinkCity
2010 05 13 | 15:55

Nu tai čia tas pats, kas ir pienių medus. Bet man atrodo, kad kai darbuojasi bitutės, tuomet galima vadinti medumi, o kai pati darbuojiesi prie viryklės – tai jau uogienė!

Edita
2010 05 13 | 19:08

Šiandien ir aš gėriau rabarbarų kompotą 🙂
O kai prisirpsta daugiau gėrybių, vasarą – pripjaustau ir primėtau į puodą visokiausių vaisių, kokių tik įmanoma – obuolių, serbentų, aviečių, kriaušių, braškių, žemuogių, ha ha… Išverdu, atšaldau ir geriu šitą fantastiškai skanią asorti, kai einu degintis 🙂 . Juk daug skaniau nei vanduo ir sveikiau nei parduotuvinės sultys 😉

PinkCity
2010 05 14 | 9:10

Taip, taip, parduotuvinių sulčių pamažėle stengiuosi visai atsisakyti. Jei nebūnu išsivirusi kompotuko ir norisi ko nors saldesnio nei vanduo, pasidarau šaltos arbatos su citrina, arba blogiausiu atveju jos nusiperku, ieškodama etiketės su mažiausiu konservantų kiekiu.
O vasarą virtus kompotus kartais užsišaldau su visu plastikiniu buteliu ir žiemą geriu beveik šviežią uogų gėrimėlį (nuo žodžio gėris)!

1southwark
2022 02 17 | 16:21

3eligibility

Palikti atsakymą