kam viskas dedikuota

myliu-tave.jpgKažką gražaus, kažką švelnaus, ir susapnuoto. Nes kasdienybės per daug. Kutenančiais plunksnų pūkų galiukais, aplipusį šokoladu. Materialybės slėgis žemas. Liestis pečiais, automobilių žibintais, ir miegoti surėmus kaktas. Kad pirštai persipina negrįžtamai, suauga į vieną su mūsų pažadais. Braškės, frezijos ir sprangūs vyšnių kauliukai. Gaisrą virtuvėj, šunį dumble, neužrakinamus namus namus. Suvilgau meduje blakstienas, prašai dar neužmigti. Taip kvepia šiandiena, atviri langai ir nuogos širdys. Ir eime pasivaikščiot, pasaulis saugus, nestringa spynos, kaimynai neplyšauja. Supasi miglos sūpuoklėse, perregimi voratinkliai apipina pėdas, lengvumas įsikūnyjęs būtyje. Buityje?

Traški plutelė, pagardinta bazilikais ir raudonėliais, bitės aplink galvas, sukasi. Niekas netranko durelių, dingo šerkšnas, pavasario rytai spigina į akis. Kartosiu kuždėsiu naujai. Net šuo prisimerkia. Sakyčiau, balandį.

Facebook komentarai
Kokia tavo reakcija?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Hits: 0

4 Komentarai

Prisijunkite prie diskusijos ir pasakykite mums savo nuomonę.

Paulius
2008 04 02 | 13:14

Beveik daina gaunasi:)

Salomėja
2008 04 02 | 15:15

Pasijutau lyg man rašyta (susireikšminimas).

PinkCity
2008 04 02 | 15:23

Anei joks čia ne susireikšminimas, juk aš ir rašau Tau. Stengiuosi bent jau, kad skaitytoja(s) suprastų, jog kreipiuosi į jį / ją, o ne į abstrakčius “jus”. Taigi ne minios vienu metu skaito, o Tu viena(s).

Salomėja
2008 04 02 | 15:39

Pajuokavau dėl to susireikšminimo:) Aš irgi laiškus ir “keliones po mano vidų” rašau tam, kuris tuo metu skaito:)

Palikti atsakymą